Parola noua?

mars0212 a scris: Sal,

Am si eu nevoie de un panou stanga, 2 geamuri electrice cu oglinzi rabatare electrica

salut,
nu avem momentabn pe stoc
numai bine
addsomeart a scris: Salut,

Am si eu nevoie de butonul fata dreapta pt astra H.

salut,
avem pe stoc la 50 lei
numai bine
Modul comanda geamuri electrice (2 geamuri) fara pliere oglinzi mai e pe stoc? Smile
ai panou comanda STG fata pentru 2 geamuri electrice ?
Salut,

Mai ai cumva pe stoc buton de deschidere geam fata partea dreapta pt Opel Astra H 2005?
Se poate numai butonul separat, sau trebuie tot panoul de comanda?
Salut,
Ma intereseaza panou deschidere 2 geamuri pentru opel astra h, pe partea soferului. cu oglinzi electrice dar fara pliere.
Daca aveti si pret?
salut,
pentru usa dreapta fata opel astra h 2007 ai consola sau butonul?
merci
aa
Vreau si eu panoul de deschidere pentru 2 geamuri electrice+oglinzi electrice(normale, nu rabatabile). Aveti pe stoc?
salut...mai ai un buton pentru deschidere geam
Ma intereseaza si pe mine butonul pentru geamul de la sofer pentru un astra H.Astept raspuns.O zi buna
panoul deschidere 2 geamuri pentru opel astra h, pe partea soferului, cu oglinzi electrice dar fara pliere AVETI pe stoc?Multumesc
imi trebuie si mie unul. mai ai?
Buna ,
Am nevoie de 1 Panou comanda STG fata pentru 2 geamuri electrice, Opel Astra H, an fabricatie 2005. Va rog sa imi transmiteti oferte daca aveti. Multumesc
Salut,

Am nevoie de un panou de comanda geamuri electrice (2 geamuri electrice + oglinzi electice), Opel Astra H, an fabricatie 2005, usa sofer. Mai aveti?
Imi poate recomanda cineva de unde as putea achizitiona unul?

Multumesc
Sal,

Am si eu nevoie pentru un ASTRA H de un panou stanga, 2 geamuri electrice + oglinzi rabatare si reglare electrica.
Aveti in stoc?
Pretul?

Multumesc,
sal,
modul comanda vectra c 4 geamuri electrice,oglinzi rabatabile si inchidere centralizata aveti in stoc?
multumesc
Salut,ma intereseaza modulul de comanda geamuri astra h ( geamuri electrice fata + comenzile de la oglinzi).Il ai pe stoc?
Mai sunt de vanzare, ca bag seama ca nu mai raspunde nimeni ?
Ma intereseaza modul comanda geam stanga (sofer), ASTRA H Caravan 1,9, 2006 (are 4 butoane - 2 pt geamuri fata si 2 oglinzi). Daca e nevoie de serie o trimit.
[quote="ToniStorm"][quote="adriancristina"][quote="ToniStorm"]
aligatorulll a scris:
ToniStorm a scris: - panou comanda STG fata pentru 4 geamuri electrice 250 lei
- panou comanda STG fata pentru 2 geamuri electrice 150 lei
- panou comnda DR fata 70 lei
- panou comanda geamuri spate 50 lei
*** comenzile sunt in stare impecabila fara uzura ***

Salutare, comanda geamuri electrice 4+ buton de pliere oglinzi? Oglinzi pliabile? opel astra h 5 usi?
Multumesc

salut
nu am momentan pe stoc
numai bine

Salut, mai aveti panou comanda STG fata pentru 2 geamuri electrice , astra h 2005 ?

Hai si tu in Club

Inregistrarea este si va fi mereu gratuita.

Cont Nou