Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Cum sa ... ?
  • pika1460

  • Mesaje scrise: 709
  • Locatie: Arges
  • Masina: Astra 2004 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jan 2008

  • Mesaj Privat
am mai urcat un filmulet....

Skip ads

  • B74LEL

  • Mesaje scrise: 498
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Sep 2008

  • Mesaj Privat
Salut ,

Eu mi-am pus si e foarte ok .Cand am fost la Cluj , mi s-a activat de 2 ori cand mi-a sarit un caine in fata .

Multumesc .
  • marafet001

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Vrancea
  • Masina: GT 2007
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jul 2014

  • Mesaj Privat
cine imi moanteaza si mie pe masina acest sistem ?
  • liviu2004

  • Mesaje scrise: 2,323
  • Locatie: Galati
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Sep 2005

  • Mesaj Privat
pika1460 a scris:am mai urcat un filmulet....


abia franeaza de la 100 la 90. Aia e franare de urgenta? Sa fim seriosi, ti-ai facut pom de craciun degeaba....
Skip ads

  • mirceacaragin

  • Mesaje scrise: 81
  • Locatie: Timis
  • Masina: Astra 2008 z17dtj/r
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jun 2014

  • Mesaj Privat
exista un modul aftermarket, crististreulea din tm il are pe logan, se monteaza foarte usor si se pune undeva in porbagaj. se poate seta sensibilitatea si frecventa clipirilor, functioneaza extraordinar pe bec cu led...
exista si clip pe youtube,

http://www.youtube.com/watch?v=1tDU-aBeqBQ
  • tasedoru78

  • Mesaje scrise: 54
  • Locatie: Valcea
  • Masina: Astra 2004 X14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2014

  • Mesaj Privat
Claudiu intre timp ai descoperit daca se activeaza si de unde la H as fi si eu interesat
  • CJ-01-RBI

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2010 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Nov 2015

  • Mesaj Privat
Eu sunt nou aici. E primul meu post si nu as vrea sa gresesc postand ce nu trebuie. Totusi, legat de aceasta tema eu am vazut ceva ce se aplica la biciclete. Produsul se numeste Lucid Brake. Din ce am citit in regulament, nu este permis sa pun un link spre produsul respectiv, totusi daca cautati cu google il gasiti foarte usor. Motivul pentru care m-am decis sa postez aici este ca acel dispozitiv rezolva exact ceea ce se cauta aici: Aprinde niste leduri continuu sau intermitent, functie de brutalitatea franarii. Da, stiu, a fost gandit pentru biciclisti in principiu, dar nu numai. Eu zic ca ar merge si in luneta masinii. Partea cu adevarat "cool" este ca nu interfereaza deloc cu instalatia electrica a masinii, deci nu e nevoie de nicio omologare RAR - e pe baterii care tin foarte mult (cum e si normal, la urma urmei e vorba alimentarea unor leduri). Am vazut pe site-ul respectiv utilizat si pe masini (de exemplu daca transporti ceva care depasesste gabaritul masinii, lipesti chestia asta de capat in loc de "carpa rosie"). E posibil ca pentru masini sa fie nevoie de ceva ajustari pe acest produs, dar principiul imi place foarte mult si sunt sigur ca se poate aplica. Voi ce parere aveti? Asa cum am spus, deocamdata nu am nici poza nici semnatura e primul meu post aici, dar ... urmeaza. Numai bine!
  • Libra

  • Mesaje scrise: 4,003
  • Locatie: Oradea
  • Masina: Astra 2002 Y17DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Pana la urma, are cineva o solutie buna pentru un Astra G ? Ma intereseaza pentru libramobilul meu.
  • mikyboy

  • Mesaje scrise: 5,735
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Insignia 2014 A20TDH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Dec 2006

  • Mesaj Privat
cine are o solutie fiabila pentru Astra G combi sa imi dea si mie un mesaj, sunt interesat Smile
Skip ads

  1. Home
  2. Cum sa ... ?

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR