Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra A
  • Patrocle1

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Vectra 1992 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Dec 2013

  • Mesaj Privat
Salutare
A mai legat cineva firele de la un stop suplimentar (de pe eleron) ca nu ma prea pricep si nu cred ca este mare lucru In spate la stop este o mufa din care ies mai multa fire .O.K.multumesc celor care se gandesc deja sa imi spuna sa leg la firul de frana Nu este cava mai simplu ca la punerea carligului de exemplu am gasit o mufa care intra perfect fara sa mai fac eu alte legaturi Am dat eu de ceva fire si mufe prin portbagaj da nu prea potriveste (una e sigur pentru antena electrica) Stie cineva sau a mai legat asa ceva?Daca nu primesc raspuns ,am sa fac ceva poze sa fiu mai explicit
  • john-nero

  • Mesaje scrise: 59
  • Locatie: Tulcea
  • Masina: Vectra 1991 16 sv
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Feb 2014

  • Mesaj Privat
mufele de care vorbesti au alte roluri dar este foarte simplu allege o tripla care vrei tu si in partea de sus este stopul pe frina vazi care fire da semnal plus si minus de acolo te legi cu fire le cositoresti sa nu faci improvizatie ca ei foc si asta e tot
  • masteru_opel

  • Mesaje scrise: 19
  • Locatie: Olt
  • Masina: Astra 2009
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Oct 2014

  • Mesaj Privat
Salut am gãsit câteva mufe la tripla stânga si multe fire si un modul negru ca cel de la senzorii de parcare, eu cãutam mufa pt oglinda electroheliomata .... Nu am gãsit-o , nu stiu ce rol au mufele si atâtea fire, stiu ca inele sunt de la tripla de la cârlig , mai este o mufa cu 8 gãuri dacã nu ma înșel si in 6 sunt 3 fire care intra dintr-o gaura in alta se sus in jos ... Cine ma ajuta sa imi Spuna rolul mufelor si care e mufa pt oglinda. Multumesc
  • Patrocle1

  • Mesaje scrise: 9
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Vectra 1992 C16NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Dec 2013

  • Mesaj Privat
O.K....Mersi John-Nero
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra A

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR