Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra C/Signum
  • tudor daniel

  • Mesaje scrise: 76
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2004 19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Oct 2009

  • Mesaj Privat
Salut,
atunci cand deschid masina se aude un tacanit de releu in torpedou pt cateva secunde dupa care se opreste,
ajung acasa o inchid si se intampla acelasi lucru dar nu mereu ,senzori dupa usile din fata sunt inversati adica daca deshid usa dreapta imi arata ca este deschisa usa stanga fata(asa am cumparat masina cu senzori inversati ca o completare),eu de curand am schimbat niste becuri in masina am pus leduri poate sa fie asta cauza?sau este o coincidenta ?daca ati mai patit poate imi dati si mie niste sfaturi?
Multumesc sarbatori fericite
  • CristianTM

  • Mesaje scrise: 3,721
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Mar 2006

  • Mesaj Privat
Ai ceva alarma aftermarket pusa pe ea ?
Ai schimbat ceva module originale cu module de Anglia ? Numai acolo usa soferului e cea stanga si in mod normal pe acolo trebuie sa intrii in masina si la tine de aceea cineva ti-a inversat usile ?

CristianTM.
  • tudor daniel

  • Mesaje scrise: 76
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2004 19dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Oct 2009

  • Mesaj Privat
CristianTM a scris:Ai ceva alarma aftermarket pusa pe ea ?
Ai schimbat ceva module originale cu module de Anglia ? Numai acolo usa soferului e cea stanga si in mod normal pe acolo trebuie sa intrii in masina si la tine de aceea cineva ti-a inversat usile ?

CristianTM.

Salut,
masina este luata din Germania si nu am decat inchidere centralizata care este stoc din fabricatie nu am facut modificari
  • dani.pasc

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Vectra 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2009

  • Mesaj Privat
tudor daniel a scris:Salut,
atunci cand deschid masina se aude un tacanit de releu in torpedou pt cateva secunde dupa care se opreste,
ajung acasa o inchid si se intampla acelasi lucru dar nu mereu ,senzori dupa usile din fata sunt inversati adica daca deshid usa dreapta imi arata ca este deschisa usa stanga fata(asa am cumparat masina cu senzori inversati ca o completare),eu de curand am schimbat niste becuri in masina am pus leduri poate sa fie asta cauza?sau este o coincidenta ?daca ati mai patit poate imi dati si mie niste sfaturi?
Multumesc sarbatori fericite


Salut, am si eu un opel vectra c cu aceleasi simptome...cum ei rezolvat problema la masina ta? mersi
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Vectra
  3. Vectra C/Signum

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR