Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Tigra
  3. Tigra B
  • ulysses

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Galati
  • Masina: Tigra 2000
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jan 2013

  • Mesaj Privat
salutare. as avea nevoie de un sfat, pareri daca ma puteti ajuta cei care aveti sau cunoasteti bine opel tigra. imi place la nebunie masina nu am condus o dar am mers cu ea si chear si acum imi doresc una dar....... ma sperie gandul ca are vechime si nu am siguranta ca voi nimeri una buna. m am gandit si la un ford ka iar acum nu stiu ce sa fac inima tot la tigra trage dar ........ nu stiu ce sa fac tigra sau ka ? diferenta dintre 1.4 si 1.6 este aceeasi la consum (la tigra) ?
  • ulysses

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Galati
  • Masina: Tigra 2000
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jan 2013

  • Mesaj Privat
salut ma poate ajuta cineva cu sfaturi, idei….? Imi doresc de mult sa imi iau un opel tigra dar din motive financiare nu am reusit. acum am un buget de 1000e, acum sunt multe in banii astea dar ori sunt distruse, ori vor sa scape de ele, ori inmatricularea e prea scumpa, ori sunt prea vechi. Intrebarea mea este daca se mai merita. Eu mi as dori una din ’99-2000 neinmatriculata motor 1.4-1.6 inca nu sunt hotarat am inteles ca consumul este acelasi diferenta e ca trage mai bine 1.6 din ce am citit eu acum nu stiu……am mai primit o oferta de la un prieten un ford ka din 1998, motor 1.3, 65.000 km si cu distributia pe lant, masina e buna cred ca se merita dar nu ma lasa inima sa las tigrutza.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Tigra
  3. Tigra B

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR