Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning
  • ManGoBeaT

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Astra 2004
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Mar 2014

  • Mesaj Privat
Daca ce spune omul provoaca accidente..inseamna ca cei care au passat/audi si alte modele care au asa ceva din soft....sunt vinovati...terminati cu aberatiile si lasati omul sa si faca ce vrea la masina...el isi plateste amenzile/isi ia talonul de la rar sau de la magazin sau isi face altul la imprimanta...sa nu uitam totusi ca aici ar trebui sa ne ajutam unul pe altul...nu sa ne dam in cap ..[Discutie Elevata Pe Santier] .
Skip ads

  • cont-sters-27243

  • Mesaje scrise: 1,320
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Dec 2008

  • Mesaj Privat
Masinile din grupul VAG au aceasta optiune din soft deoarece modelele lor se comercializeaza si in State fiind fabricate in Europa. By default vin setate dupa legislatia tarii in care este vanduta.
In rest, ai dreptate, fiecare face ce vrea cu caruta lor.
Lasa-i sa-si puna csenoane pe oglinda, folie neagra pe stopuri, becuri colorate, sirene, girofaruri si toate prostiile care sa le umple vidul din cap.
Oricum, s-a umplut tara de cocalari si daca cocalarul nu o si arata ca este nu e cocalar "adevarat". Trebuie sa iasa in evidenta cu ceva in fata prostilor, nu?
  • bgd92

  • Mesaje scrise: 859
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Apr 2011

  • Mesaj Privat
Subscriu Laughing
  • Eu_SiLvIu_yo

  • Mesaje scrise: 269
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Vectra 2002 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Salut! am fost astazi si am intrebat la cineva cum se pun modulele US si mi s-a spus ca semnalizarea pe fata e pe acelasi fir cu cea pe spate si ca modulul ar aprinde si semnalele din stopuri. E adevarat?
Skip ads

  • bogdan_tkr

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Timis
  • Masina: Corsa 2006 1.3 CDTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Mar 2010

  • Mesaj Privat
Pentru toti analfabeții de pe forum termenul corect este xenon, nu csenon.
  • Cosminitza

  • Mesaje scrise: 15
  • Locatie: Arges
  • Masina: Vectra 1998 X16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jul 2015

  • Mesaj Privat
Ti se pare tie ca semnalizarile trebuiesc omologate? daca vrei sa stii eu am pe masina mea de 2 ani si m-au oprit 10 echipaje , nimeni nu s-a legat de asta
  • Cosminitza

  • Mesaje scrise: 15
  • Locatie: Arges
  • Masina: Vectra 1998 X16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jul 2015

  • Mesaj Privat
cont-sters-27243 a scris:Pot sa te intreb si eu: ce ai rezolvat daca ai facut asta? Cu ce te ajuta?
E posibil ca cineva un pic mai neatent sa vada instantaneu ca ai ambele lampi de semnalizare aprinse si sa creada ca ai pus avariile, rezultatul fiind o frana brusca si riscul ca cei din spate sa se faca acordeon in el. Te-ai gandit la asa ceva?
Daca o masina a fost facuta pt SUA si a ajuns in Romania, chiar daca este nou-nouta se face o omologare la RAR. Si acolo, te vor pune sa schimbi lampile de semnalizare din rosii in galbene conform conventiei europene asupra circulatiei rutiere.
Google it if you don't trust me.




vezi ca sunt doar pe fata:)) si de cand semnalizarile trebuiesc omologate?
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR