Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Reprezentante
  • deleted-100538

  • Mesaje scrise: 336
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mar 2015

  • Mesaj Privat
Recomand aceasta reprezentanta. I-am vizitat de 2 ori si urmeaza inca una in zilele urmatoare. Personal de nota 10 incepand de cand suni si pana ajungi acolo. Fiindca am fost de 2 ori am primit si o reducere acuma la schimbat kit distributie cu toate ca vin cu piesele in portbagaj. De fiecare data cand am fost la ei am fost rezolvat rapid si eficient.
  • catalin.ionut

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Antara 2012
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Oct 2016

  • Mesaj Privat
Am fost saptamana trecuta la ei pentru o problema cu butonul de la frâna de mana electrica la un opel antara mi-am focut programare la ora 13:00 am ajuns cu întarziere 20min ,am ajuns la receptie sa completat un formular ,si mi sa zis ca trebuie sa îl asteptam pe ingineru Voicu,am asteptat vre-o jumate de ora ,apare si domnu Voicu m-am dus la el i-am zis ce probleme am si a zis ca s-au întors uni ce fusese dimineața pentru niste probleme la computeru de bord si ca trebuie sa mai atept ,bun astept o ora ,doua nici o miscare m-am dus iara la domnu-l Voicu ,haide-ti domnule ce face-ti cat mai dureaza ,mi-a raspuns ca imediat o sa scoata o masina si o sa o bage pe a mea , bun am mai asteptat minute bune se focuse 16:30 ceasul în sfarsit îl vad ca se duce spre opelul meu a bagato înauntru ,si dãi si asteapta m-am dus înauntru unde se lucra la masina si era unu cu o mana vorbea la telefon cu una se facea ca lucreaza la masina am stat jumate de ora langa el nu a lasat telefonu deloc de la ureche ,iese din masina si îmi zice ca nu poate face nimic acum ca trebuie sa mai vin odata ,ca mi-sa pus testeru pe masina indica o eroare la cablaj sau la buton.. Ce sa mai zic mi-a luat 100ron si vroiau sa îmi faca reprogramare am zis ca am asteptat 5 ore pentru nimic ce programare sa mai fac .. Ce am vazut pe acolo mai multi copii pana în 25 de ani ce stiu aia sa faca ? Si mai erau uni care asteptau sa treaca ziua. Nu va sugerez sa ajungeti la ei...
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Reprezentante

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR