Parola noua?

FyLuTz a scris: foarte interesat de toba finala

salut
după cum arată am sh
dar spune-mi pt ce mașină este și ce tip de motor
numai bine
catalinncs a scris: salut am si eu nevoie pt un opel vectra c 2003, y20dth, de un furtun de la intercooler la admisie (doar furtunul sh) si de un egr (vreau un pret pt sh, si unul pt nou)....mersi anticipat

furtunul numai nou la 740 lei
egr sh la 1400 lei nou dublu
momentan nu mai am sh (am avut 3 și s-au dat)
numai bine
bridges a scris: pentru un opel corsa c 1.0l Z10XE m-ar interesa preturile pentru urmatoarele piese (noi sau sh):
- bloc stergator (maneta de langa volan)
- amortizoare hayon
- toba intermediara si finala

multumesc pentru timpul acordat

salut
maneta de ștergător la 50 lei sh
telescoape hayon noi originale la 180 lei buc, pe producător la 60 lei buc
tobă finală nouă la 200 lei Bosal
cea intermediară la 670 lei nouă
numai bine
pt vectra b2001 2,2 dtr garnitura capac curbutori si bucsilede la radiator cele de sus stg dr multumesc
pentru corsa 1.2 - 2002 scut metalic și bară rigidizare (între amortizoarele față)
mulțumesc anticipat
Sal,
Pentru opel corsa c 1.0 z10xe 2001, serie caroserie: WOLOXCFO826002796, as vrea preturi pentru:
- burduf tripoda (planetara);
- filtru benzina;
- filtru polen.
Multumesc!
pentru o agila z10xe 2001 o grila fata cea cu sigla ?
releu de temporizare ptr bujii ai?,e vorba de o corsa 1,3 cdti an 2005
grilele de prindere in bara fata jos pe colturi unde vin proiectoarele si proiectoarele aferente,Sh sau noi...pentru un opel corsa C model 2005 !
Multumesc anticilat!
Salut,

Daca mai gasesti second hand, am si eu nevoie pt un opel vectra c 2003, y20dth, de un furtun de la intercooler, intrarea in galeria de admisie.

Multumesc.
SENZOR MAP pentru opel astra f motor c14nz
salut, oglinda electrica Zafira A, stanga, eventual gri, completa -inclusiv cabluri; am gasit-o lipsa azi-dimineata
salut m-ar interesa si pe mine un pret la un releu de bujii nou sau second,si un rulment telescop partea dreapta.
opel vectra 19 cdti,120 cai,2006
Am o Astra H 1.7CDTI tip 17DTL din 2005.Ma intereseaza un furtun racire de de forma S rasucit iese din corpul filtrului de ulei (din stanga) si intra sub EGR (in fata) de vreo 10-15 cm cod 8973145030 EPDM WATER , original nou daca ai.
Salut
1. Un pret pentru un kit ambreiaj (disc, placa de presiune, rulment presiune) si pret separat pe fiecare componenta pentru masina din semnatura, C.V. F18, disc ambreiaj cu 24 dinti.
2. Volanta sh.
Multumesc
Salut Tony, ma intereseaza daca ai surub de remorcare si scrumiera pentru locul din spate. Nu e nevoie sa fie noi dar sa ararate bine mai ales scrumiera. Pentru Vectra C 2006 poate trebuie si seria WOLOZCF6861114504. Atasez cateva poze.
ToniStorm a scris:
chirica costel a scris: Salut Toni !
Pentru un OPEL VECTRA C / 2004 ,WOLOZCF6941036706,
imi dai si mie un pret pentru pompa de motorina noua si
second hand.
Multumesc mult !

salut
spune-mi te rog pompa de injecție te interesează - sh la 600 euro
sau cea din rezervor - sh la 300 lei
pe ele sunt ceva coduri indicative
numai bine

Salut Toni !
pompa de injectie imi trebuie,motorul este Y20DTH.
o gasesc la tine mai buna,adica de pe un motor cu mai putini km ?
ai neaparat nevoie de codul de pe ea,deoarece nu am dat-o jos de pe masina ?
multumesc mult si numai bine.
vlasceanu george a scris: pt vectra b2001 2,2 dtr garnitura capac curbutori si bucsilede la radiator cele de sus stg dr multumesc

salut
garnitura nou originală este la 85 lei sau licență la 35 lei bucșile pt radiator sh sunt la 5 lei buc
numai bine
10 KZM a scris: pentru corsa 1.2 - 2002 scut metalic și bară rigidizare (între amortizoarele față)
mulțumesc anticipat

salut
scut motor din tablă nou original la 310 lei
bara de torsiune sh la 100 lei
numai bine
ionouts a scris: Sal,
Pentru opel corsa c 1.0 z10xe 2001, serie caroserie: WOLOXCFO826002796, as vrea preturi pentru:
- burduf tripoda (planetara);
- filtru benzina;
- filtru polen.
Multumesc!

salut
burduf planetară la 30 lei buc
filtru benzină la 45 lei original sau licență la 25 lei
filtru de polen original la 60 lei sau licență la 30 lei
numai bine