Parola noua?

Vand Opel Astra G , hatchback, 4 usi
An fabricatie : 2002
Km : 186.500
Inmatriculata in RO in sept 2007 din Germania (avea 129.000 km), sunt singurul proprietar in RO
Dotari : 4 airbag, AC, geamuri electrice fata, inchidere centralizata - 2 chei cu telecomanda, Radio-cd/mp3 jvc + 6 boxe, Jante aliaj opel 15'' cu antifurt - anvelope vara si jante aliaj Alluet 15" cu anvelope iarna
Modificari :
- resoftare facuta la EDS Motorsport in Germania - 98 BHP
- capota din fibra cu grila, faruri Hella din fibra cu lupa, xenon si auto-level
- stopuri din fibra Hella cu led
- eleron fibra.
- elemente plastic interior vopsite in culoarea masinii
- inele bord in culoarea masinii
- presuri din aluminiu cu striatii
- lumina led albastra-sub bord si lumina alba led in plafoniera

Distributie+ulei+filtre+bujii schimbate la 184.000 km
Masina este foarte intretinuta pe partea tehnica, reviziile au fost facute la fiecare 9.000-10.000 km,motorina doar OMV. La exterior prezinta zgarieturi pe portbagaj(copiii din parcare) si zgarieturi pe bara spate (se vede in poza).

Am facut mai multe calcule si am hotarat sa vand masina in felul urmator :
3500 euro fix in care se includ rotile de iarna, huse pentru Astra - Umbrella , diagnoza Opcom (si un full de motorina din partea mea)
3100 euro fix fara roti de iarna, huse si diagnoza.

- Anunt expirat -
Scuze, se pare ca am uitat sa pun nr. de telefon si nu mai pot edita primul post.
0724.122.497 si 0768.322.042
Am vazut masina acum 2 duminici in obor Constanta...am fost vecini de masini...e superba masina, sper sa isi gaseasca cat mai repede un cumparator pasionat.Stima.
Multumesc. Am fost cu ea si in obor, dar nu mai merg. Majoritatea de acolo nu stiu ce e aia Hella, unii spun ca ce le trebuie lor capota de fibra cu grila, unii ca vai e julita bara (de parca asta e o problema foarte costisitoare) si tot asa. Numai carcotasi si samsari. Asa ca ma rezum la internet, pe aici sunt pasionatii si cunoscatorii, nu in obor. Multumesc inca o data pentru aprecieri. Tu ai vandut-o ?
Neah...noi venisem cu un cosciug pe 4 roti..si sincer nici nu prea ne doream sa ne intoarcem acasa cu maxi-taxi:D..hai sa nu mai fiu off-topic...succes.
Frumoasa si ingrijita,ce motor are pe ea 1,7 sau 2 L? cred ca 1,7 ...nu te mai osteni sa mergi cu ea la piata,iti faci numai nervi.Merita banii ceruti de tine fara doar si poate.
Salut. Scrisesem in subtitlu 1.7 DTI dar observ ca nu a aparut.. Maine o sa ii fac si o poza de sus sa se vada modelul capotei. Mi se pare ca e un pret corect, numai eu stiu cate cutii cu "Engine Honey" am bagat sa protejez Smile Nici nu mai calc pe la obor..chiar mi-am facut numai nervi.
foarte frumoasa masina bafta la vanzare! ti-am lasat un PM.
Ti-am raspuns. Multumesc.
Adaug si o poza cu capota motor :
Ai PM.

multumesc.
Vand separat farurile + stopurile , capota motor din fibra si eleronul. Accept schimb cu unele originale + diferenta.
sincer fara sa te superi
ESTE GROAZNIC DE URATA MASINA!
si iti zic sincer o sa iti fie foarte greu sa o vinzi asa ,si daia si schimbi cu unele originale ca nu se uita nimeni dupa o masina sa cumpere aratand asa.
asa sa o vezi pe strada este simpatica (PENTRU UNI).
BAFTA LA VANZARE
da-mi pm cu ce diferenta mai vrei la schimbu` cu faruri + stopuri ms
sal un schimb cu a mea si diferenta din partea mea? ms frumos http://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=107758 masina mea o vei primi fara zgarieturi.multumesc

Hai si tu in Club

Inregistrarea este si va fi mereu gratuita.

Cont Nou