Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra F
  • baboier

  • Mesaje scrise: 47
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mar 2012

  • Mesaj Privat
vreau sa cumpar 4 jante tabla pt opel astra f an fab.96 motor 1,6- 8 valve benzina si nu stiu ce indice treb sa cumpar , cum ar fi; janta tabla cu 4 prezoane , J=? ET=? am cauciucuri 175 65 R14 si nu vreau sa cumpar ceva ce nu se potriveste pe cauciucuri , multumesc pt ajutor , aceste indicii sunt scrise pe jante ?
Skip ads

  • florin baltatescu

  • Mesaje scrise: 420
  • Locatie: Neamt
  • Masina: Astra 1996 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jan 2011

  • Mesaj Privat
J 5 1/2 ; ET 49 ; R14. Wink
DA este imprimat pe jante langa gaura de centrare.
  • baboier

  • Mesaje scrise: 47
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mar 2012

  • Mesaj Privat
baboier a scris:vreau sa cumpar 4 jante tabla pt opel astra f an fab.96 motor 1,6- 8 valve benzina si nu stiu ce indice treb sa cumpar , cum ar fi; janta tabla cu 4 prezoane , J=? ET=? am cauciucuri 175 65 R14 si nu vreau sa cumpar ceva ce nu se potriveste pe cauciucuri , multumesc pt ajutor , aceste indicii sunt scrise pe jante ?



multumesc , deci sigur pt opel astra F?
  • baboier

  • Mesaje scrise: 47
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mar 2012

  • Mesaj Privat
baboier a scris:vreau sa cumpar 4 jante tabla pt opel astra f an fab.96 motor 1,6- 8 valve benzina si nu stiu ce indice treb sa cumpar , cum ar fi; janta tabla cu 4 prezoane , J=? ET=? am cauciucuri 175 65 R14 si nu vreau sa cumpar ceva ce nu se potriveste pe cauciucuri , multumesc pt ajutor , aceste indicii sunt scrise pe jante ?


cumpar 4 jante SH tabla pt opel astra F ; J 5 1/2 -ET 49 R14 .cu 4 prezoane , si 16 prezoane .
Skip ads

  • florin baltatescu

  • Mesaje scrise: 420
  • Locatie: Neamt
  • Masina: Astra 1996 X16XEL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jan 2011

  • Mesaj Privat
multumesc , deci sigur pt opel astra F?[/quote]

Sigur , astra f.
Ps. roaga un moderator sa iti mute anuntul de cumparare la ,, vand-cumpar piese".
  • baboier

  • Mesaje scrise: 47
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Mar 2012

  • Mesaj Privat
[quote="baboier"]
baboier a scris:vreau sa cumpar 4 jante tabla pt opel astra f an fab.96 motor 1,6- 8 valve benzina si nu stiu ce indice treb sa cumpar , cum ar fi; janta tabla cu 4 prezoane , J=? ET=? am cauciucuri 175 65 R14 si nu vreau sa cumpar ceva ce nu se potriveste pe cauciucuri , multumesc pt ajutor , aceste indicii sunt scrise pe jante ?


cumpar 4 jante SH tabla pt opel astra F ; J 5 1/2 -ET 49 R14 .cu 4 prezoane .


Rog un distins dn moderator , a-mi muta anuntul cumpar genti ,la topic adecvat, vind-cumpar piese . multumesc . Craciun Fericit !
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra F

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR