Parola noua?

Buna ziua,

Ma puteti, va rog, sfatui cum as putea achizitiona: "CD70 EU Pack v.2012/2013" poate chiar si mai vechi.

Multumesc frumos
as vrea si eu link pentru harta romaniei cea mai noua pentru cd70navi !
[email protected]
multumesc anticipat!
Buna ziua,

Doresc sa achizitionez si eu noua versiune CD 70 Navi 2012 / 2013
Va rog sa imi trimteti posibilitatea de achizitionare la adresa [email protected]

Va multumesc, Adi javascript:emoticon('Smile')
vreau si eu va rog versiunea actualizata.mail:[email protected]
salutare dragi colegi,

ma puteti ajuta va rog din suflet cu un soft pt dvd90navi cat mai recent?

multumesc din suflet!

daca este posibil ,trimiteti-mi va rog mail la adresa : [email protected]
buna ziua.doresc sa multumesc tuturor celor ce s-au implicat in sistemele cd 70.am navigat bine si cu hartile anterioare,dar acum mi-as instala versiunea pt europa de est 2013. va rog sa ma ajutati si va multumesc pt efortul depus. adresa mea: [email protected]
Ziua buna tuturor!
Se poate si pentru mine un cd 70navi sau un link cu versiunea 2012-2013? Urmeaza sa plec in concediu si mi-ar prinde bine. ([email protected] ).
Multumesc anticipat.
Ce CD-uri folositi? am incercat cu X-DATA si nu vrea sa-l citeasca,am stricat mai multe cd-uri si degeaba!
Incearca Verbatim sau Sony Wink
Multumesc,asa am sa fac!
Va rog frumos....un link pentru DVD90 Europe 2012-2013 sau macar pentru CD70.
[email protected]
MULTUMESC
A reusit vreun coleg sa descarce Italia si Grecia?ma chinui de cateva zile si nu merge!
Ma puteti ajuta pentru cd 70navi versiunea 2012-2013?
multumesc anticipat!

[email protected]
va rog sa-mi spuneti daca se poate ca" doamna " sa vorbeasca si romaneste? merci
Nu, nu stie romaneste Smile
Buna ziua ,
as dori sa stiu daca ma poate ajuta cineva cu hartile pentru cdnavi70 , pentru Romania si Italia,eventul europa de vest. Inca o intrebare, acest soft pe care il are cd navi 70 , i se poate face un update,se oate schimba in ceva mai bun? Multumesc. Astept un raspuns la [email protected]
Buna ziua ,

Ma puteti ajuta cu hartile pt Romania si Europa pentru CD70

[email protected]

multumesc anticipat!
as dori si eu harta pentru romania versiunea 2012 cd navi70 [email protected]
Salut tuturor!

Scuze ca intervin aici insa nu reusesc deloc sa gasesc harta romaniei pentru cd 500 navi,insignia 2010,m-ar putea ajuta cineva?
[email protected]
Multumesc mult!
Salutare!
Pentru cd 70navi as dori si eu daca se poate ultimele harti (2012-2013) pentru Romania si Europa
Multumesc frumos!

[email protected]

Discutii similare

Hai si tu in Club

Inregistrarea este si va fi mereu gratuita.

Cont Nou