Parola noua?

Dupa cum este titlul se scoate la vanzare punte complete remorca Stema 750. Vanzarea se face datorita faptului ca am montat pe remorca proprie o punte cu roti exterioare. Acestea erau sub remorca. Ca rulaj remorca de la care s-a demontat puntea are aproximativ 5000 km (a fost adusa din Nuremberg de noua de cumatrul meu acum 4 ani si s-au mai facut cateva curse in zona unde stau ( adica a fost putin folosita ). Anvelopele sunt de 4.50-10. Au putina uzura pe partea de rulare deoarece am transportat de doua ori niste nisip peste gabarit si au ajuns in podul remorcii.
Distanta dintre roti este de 80 cm iar intre suportii de prindere este o distanta de 68 cm. Singura problema este ca am pierdut un prezon la o roata si nu l-am mai gasit. Mai am o cupla functionala tot de remorca 750 Pretul este de 150 euro discutabil.. Pentru cine este interest pot asigura transport pe ruta Piatra Neamt -Bucuresti in data de 30 mai. Detalii la 0744919368 sau PM. Multumesc.

Cauciucuri dimensiunea asta cauta colegul din Ploiesti @Cip077

Poti pune te rog o poza cu cupla de remorca? Banuiesc ca e pentru nuca de carlig auto.
Da. Este cupla normala cu siguranta. Voi face poze si le postez maine dimineata.
aflorii nicusor a scris: Dupa cum este titlul se scoate la vanzare punte complete remorca Stema 750.

@db77aaa- Nu vinde remorca,vinde doar puntea..
Stiu asta. Spuneam de Ciprian ca vrea cauciucuri pe 10.
si pozele cuplei

OK. Eu am nevoie de o cupla de remorca ruseasca, ceva ce se sudeaza pe "oiste", e o cupla turnata. Mersic de poze, spune si un pret te rog, poate gasesc o solutie sa o adaptez
sus
Up. 500 lei.
Inca la vanzare
Salut un pret la roti +cupla, sau separat o roata, separat cupla.
Nu ma intereseaza cu totul, iar ca sa raspund si la discutia dintre Angi si Dragos, dragilor mie i-mi trebuiesc pe 10 dar.... 195x50(55)x10 ,
Adica deastea:

@cip077 Ai PM. Numai bine.
S-a vandut. Multumesc de gazduire. Se poate inchide.

Discutii similare

Hai si tu in Club

Inregistrarea este si va fi mereu gratuita.

Cont Nou