Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel - Classics
  3. Opel Rekord
  • black snake

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Caras-Severin
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2013

  • Mesaj Privat
Ieri am fost la remat la mine in oras ( in Resita) si am gasit un astfel de model in stare foarte foarte buna, dupa cum arata vopseaua si masina intreaga cred ca a fost tinuta cativa ani in garaj si neutilizata. Masina cred ca o sa intre in scurt timp la dezmembrat si apoi la fier vechi, daca e cineva care are nevoie de piese cred ca il pot ajuta. Cand am fost eu nu era seful sau cineva sa-mi dea informatii despre preturi ale pieselor deci nu pot spune nici eu aici cat ar costa piesa x sau y dar oricum nu sunt preturi exagerate. Eu incerc luni sa merg iarasi acolo si sa vad ce pot face, am vazut ca masina era intreaga si avea barele nichelate in stare foarte buna, farurile erau intregi, stopurile la fel... interiorul era intreg iar motorul era acolo dar nu am deschis capota sa ma uit. Atasez o poza cu modelul masinii ca sa nu se produca confuzii, cand merg pot face mai multe poze reala la masina sau la piese. Cine e interesat de piese ma poate suna 0767230512 si incerc sa-l ajut, putem continua si aici pe forum discutia Smile
  • bAndrei

  • Mesaje scrise: 133
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Rekord 1972
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Apr 2007

  • Mesaj Privat
salut. geamul stanga spate cu tot cu balama si incuietori. si in functie de culoare de la interior ceva elemente de interior. fa te rog poze detaliate
  • black snake

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Caras-Severin
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2013

  • Mesaj Privat
o sa fac poze numai sa reusesc sa ajung maine la remat, mai am ceva examene la facultate si sa vad cum imi impart timpul.
  • black snake

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Caras-Severin
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2013

  • Mesaj Privat
bAndrei
Inca nu am reusit sa ajung la remat, am avut examene la scoala si am fost retinut. in zilele urmatoare o sa merg si revin cu poze si detalii Smile
Skip ads

  1. Home
  2. Opel - Classics
  3. Opel Rekord

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR