Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • kbinder69

  • Mesaje scrise: 12
  • Locatie: Sibiu
  • Masina: Frontera 1993 C2ONE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Am bagat solutia 2+2 in radiatorul de la Frontera(in vasul de expansiune de fapt,fiindca radiatorul nu are buson)si nu mai curge .Deci problema scurgerii am rezolvat-o.Inttrebarea mea este:mi se pare mie sau nu mai da caldura in interior ca inainte?Daca-i asa din ce cauza?
  • dancuciureanu

  • Mesaje scrise: 16,457
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Agila 2001 Z10XE + Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jun 2006

  • Mesaj Privat
Inainte de a pune (sa ma scuzati cu totii de vocabular) rahatul ala trebuia sa citesti , sa dai cautare...
Ala infunda ! Deci nu stiu daca vei mai avea caldura vreodata decit daca schimbi radiatorul. Lasa ca vine vara si sa vezi atunci distractia doi ! Te las pe tine sa o ghicesti ...
Am mai spus : ar trebui interzise de la comercializare porcariile astea, solutii minune, aditivi si cite si mai cite.... Evil or Very Mad
  • ROBERTby2000

  • Mesaje scrise: 244
  • Locatie: Vrancea
  • Masina: Astra 2001 y17dt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Aug 2006

  • Mesaj Privat
si tigarile ar trebui interzise...si multe multe alea. Crying or Very sad
  • Corsafuhrer

  • Mesaje scrise: 869
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2003 Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Am mai pus si eu solutie d-aia si nu a fost un capat de tara; atata tot, ca trebuie sa-ti speli bine instalatia de racire; oricum, si solutia aia, nu trebuie pus tot tubul, ca normal ca se infunda ca toti dracii. Eu zic ca se rezolva cu spalarea instalatiei.

Offtopic: Daca va mai aud cu interzisu' tigarilor, fac Jihad Twisted Evil ...glumesc, evident.
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR