Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • CristianLiviu

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Corsa
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Nov 2013

  • Mesaj Privat
Salut tuturor!
In primul rand nu stiu daca exista deja o discutie cu topicul acesta, daca da imi cer scuze.
Ieri am vandut Corsa pe care o aveam de aproape doi ani, iar acum caut un Opel Insignia SH.
Dupa mai multe cautari am gasit o masina in Bucuresti cu dotarile care le doream. Dupa o discutie telefonica cu proprietarul (samsar) toate bune si frumoase, carte service(zice el), kilometrii prea putini pentru anul fabricatiei . Asa ca am luat VIN'ul si am cautat un site unde pot afla mai multe despre masina respectiva.
Astfel am aflat ca a avut o dauna iar reparatia a costat 700euro la 1500km, este din Belgia si nu din Germania cum sustinea proprietarul, iar kilometrii la ultima revizie in luna decembrie 2013 177000km fata de cei 115000 sustinuti de el.
Intrebarea mea este urmatoarea: exsista undeva in Romania un site fara plata in care fiecare persoana care a verificat o masina sa puna toate datele aflate despre ea astfel incat o viitoare persoana interesata sa verifice acolo?
Ma gandesc, daca sunt 30 de persoane care verifica cate o Insignia in tara asta si completeaza acea baza de date am sti istoricul tuturor modelelor Insignia de vanzare pe net.
Daca stiti un site cu ceva de genu, sper sa aflam cat mai multi.
O zi buna tuturor.

PS. Daca ma gandesc mai bine las si nr de tel al samsarului astfel cineva este atent si nu da banii aiurea pe verificari in service si drumuri aiurea la Bucuresti. 0733405555
  • Brinzan Traian

  • Mesaje scrise: 66
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Vectra 1998 x16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Nov 2012

  • Mesaj Privat
Pe ce site ai gasit info despre masina?
  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR