Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  • alex bartosa

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Nov 2009

  • Mesaj Privat
Bunã seara,

Deși, cel mai probabil, acest topic se va umple de review-uri reclamã, sper totuși ca administratorii acestui forum sã nu-l închidã.
Acum la subiect: unde vã spãlați mașinile în București? Cum? De ce? La ce preț?
Skip ads

  • alex bartosa

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Nov 2009

  • Mesaj Privat
De vreo 4 ani folosesc doar spalatoriile tip self-wash de la OMV. 3 fise (2 pentru spuma calda si 1 pentru apã rece la clãtire), 2 prosoape din microfibra si aproximativ 30 de minute de munca. Am dat de cateva ori si cu sampon din galeata mea dar a trebuit sa astept destul de mult pana s-au eliberat rampele si a fost nevoie de niscaiva ”parlamentãri” cu angajatii pentru a ma lasa sa-mi fac de cap.
  • alex bartosa

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Nov 2009

  • Mesaj Privat
A trecut cineva pe la spãlãtoria PitStop din Regie? Am auzit cã ar fi ceva mai diferit de restul spãlãtoriilor din București. Știți ceva despre ea?
  • alex bartosa

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Nov 2009

  • Mesaj Privat
Bunã seara din nou,

Am citit pe alte forumuri mai multe review-uri pozitive despre PitStop. Mâine la prânz am programare (?!?). Revin cu impresii, sugestii si reclamatii
Skip ads

  • cangri

  • Mesaje scrise: 5,414
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2010

  • Mesaj Privat
Suna a reclama.....
  • alex bartosa

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Nov 2009

  • Mesaj Privat
Am scris si in primul post: daca administratorii considera ca acest topic nu isi are locul, pot sa-l inchida. Daca iti place un lucru si scrii ceva placut despre el nu inseamna neaparat ca-i faci reclama. Nu trebuie neaparat ca ce-mi place mie sa le placa si altora.
Apropo de spalatorii auto din Bucuresti:
- 5 lei ”clatire cu jet suplimentar de apa (uscarea nu este inclusa)” - Militari;
- 3 lei ”reimprospatare aer” - Berceni;
  • alex bartosa

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2000 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Nov 2009

  • Mesaj Privat
Am citit pe mai multe forumuri despre o spãlãtorie auto din zona Regie. I-am vizitat în weekendul trecut. Pe scurt: sunt ceva unic în București (cel puțin), fac treabã foarte bunã dar trebuie sã te înarmezi cu multã rabdare daca vrei sa treci pe la ei (un spalat exterior dureazã minim 30 de minute). In privinta calitatii nu sunt prea multe de spus. Sunt din alta ligã.
  • CIPRIAN_17_CIP

  • Mesaje scrise: 119
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2009 Z16XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mai 2014

  • Mesaj Privat
Salut,
Am tot auzit de aceasta spalatorie Pit Stop. Rog un coleg sa posteze mai multe pareri despre calitatea serviciilor.

Eu ultima data am spalat (pentru prima data) pe Grigore Moisil (prelungire Maica Domnului), este prima spalatorie pe partea stanga si am ramas placut impresionat (facand abstractie de timpul mare necesar spalarii, dar de...ori ori, si calitate si rapiditate mai greu) la pretul de 23 lei. Ma declar foarte multumit.
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR