Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume
  • Danielj

  • Mesaje scrise: 221
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2011
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Mar 2011

  • Mesaj Privat
Sal. A fost cineva in MNE ? Care ar fi traseul cel mai rapid ? Aici ma refer la calitatea soselei vreau sa evit coclaurile chiar daca sunt scurtaturi . Eu plec pe 28 august si fac o noapte pauza in Novi Pazar . Suntem doua masini . Merge cineva ?
  • gabiopel

  • Mesaje scrise: 5,796
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2002 Y20 DTH-2.0 DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Danielj , daca ai fost poți sã dai ceva detalii,drum, cazare ,plaje, etc. Ms
  • catalin_908

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2002 asta nu mai stiu
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Jul 2007

  • Mesaj Privat
cam vechi postul dar pentru cine mai doreste traseu bucuresti - petrovac ( 3 km de svesti stefan si 17 km de Budva). distanta ~ 1100 KM cam la fel Buc-Lefkada ca si reper fiind o destinatie mai populara. daca cea din urma se face in 14h -16h pentru prima este exclus de mers direct. am incercat la intoarcere si dupa 16 h de condus am cazut lat langa Craiova intr-un motel de TIR-isti. lipsa austostrazi (doar niste cioturi prin RO, SRB si MNE) si km multi prin munti. pe scurt: bucuresti - pitesti - craiova - portile de fier - negotin - zajecar - paracin - cacak - podgorica- petrovac. drumuri vechi probabil de pe vremea lui Tito dar bunicele. in special in muntenegru. privelisti superbe. trecut prin vami ca prin branza. in afara de CI nu am aratat nimic nici macar talon intre MNE si SRB. atentie la satele din serbia limita e 30 km pe multe portiuni si le-am repectat. max 3-4 echipaje cu pistol radar. PS ceva util: desi partenera era neincrezatoare am ales sa plecam fara cazare la insistentele mele. toata lumea in MNE pe litoral si Serbia in munti, unde am innoptat la dus, cu asta se ocupa. am gasit in 2 minute cazare si in SRB si in MNE chiar langa plaja.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Calatori prin lume

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR