Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Opel vs ...
  • dany111192

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Tigra 2000
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Smile)))...dute tare....se vede k esti o mica centurista:))shi te supara adevaru
Skip ads

  • Slick

  • Mesaje scrise: 1,319
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2004 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2004

  • Mesaj Privat
dany111192 a scris:pai in primul rand k ai tu opel tigra:))))...k ai un harb din 94....si nu de alta...da tu fara sa injuri nu sti...si nu vreau sa te injur aici pe site ca eu stiu sa ma port in societate,spre deosebire de tine tine care esti o tzaranca obosita:))))))....imi cer scuze fata de ceilalti posesori de opel tigra...dar ma refer doar la masina lu centurista asta de cristina....stima!


Daca ea nu stie decat sa injure si tu stii sa te porti in societate atunci porcii zboara.. (au cauciucuri mai late decat puma)
Fa-ne un bine si sterge-ti singur contul.
  • dany111192

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Tigra 2000
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mar 2008

  • Mesaj Privat
ai luativa avant:))....si mai documenteazate shi u in legatura k cauciucurile;).....k harbu vostru...vedeti k nu o sa va mai lase sa circulati in curand k snt prea vechi;)....numa raspund k nu are rost....k puma este peste...la revedere:))
  • D@ny

  • Mesaje scrise: 369
  • Locatie: Arad
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 28 Jun 2007

  • Mesaj Privat
daca si slick are harb...uita-te putin sa vezi ce masinuta are si dup-aia spune ca-i harb Rolling Eyes
Skip ads

  • dany111192

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Tigra 2000
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mar 2008

  • Mesaj Privat
frate...nam spus k el are harb...am spus doar k opel tigra din 94 e un harb:P...
  • crisstina

  • Mesaje scrise: 56
  • Locatie: Constanta
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Nov 2008

  • Mesaj Privat
da dar cne te`a mintit ca am tigra din 94'?=))
  • dragosh_sotto

  • Mesaje scrise: 55
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Vectra 1992 C18NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Nov 2007

  • Mesaj Privat
@dany111192
Vad ca la profil ai Opel Tigra din 2000, sa inteleg ca a ta nu e harb ? Doar cele din '94 ? Smile
Ai o slabiciune pt cele din '94 ? Smile Ai face bine sa citesti nitel regulamentul ala, ca nu e pus degeaba acolo.
  • deleted-5946

  • Mesaje scrise: 1,737
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Fiecare zice cat il duce mintea.

http://manugiorno.hi5.com/f...any--Profile-html
Skip ads

  • BV19MAX

  • Mesaje scrise: 2,562
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Puma este categoric peste Tigra. Cel putin mie imi place mult mai mult Puma decat Tigra.

Am una cu motorul 1.7 VCT, 125 CP. Trage de mananca pamantul, pacat ca nu pot dezactiva TCS-ul. Cineva zicea mai sus ca nu are frane... tin sa-l contrazic. Daca apesi ca la alte masini frana risti sa musti original din volan (Bine, eu am pe ea caucioace de 215x40 R16 Toyo F1 si poate de asta franeaza si bine).
  • crisstina

  • Mesaje scrise: 56
  • Locatie: Constanta
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Nov 2008

  • Mesaj Privat
va rog eu...orice ar fii nu mai spuneti ca Puma este peste Tigra Laughing ...ca asta ma enerveaza cel mai tare Smile
  • gxg_tm

  • Mesaje scrise: 1,176
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Agila 2002 ARY
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jan 2008

  • Mesaj Privat
dany111192 a scris:ai luativa avant:))....si mai documenteazate shi u in legatura k cauciucurile;).....k harbu vostru...vedeti k nu o sa va mai lase sa circulati in curand k snt prea vechi;)....numa raspund k nu are rost....k puma este peste...la revedere:))


invata sa scrii , daca intrii pe un forum doar ca sa sa te certi cu lumea atunci duci lipsa de materie cenusie si locul tau e pe un fotoliu in studilul lui Dan Diaconescu
  • BV19MAX

  • Mesaje scrise: 2,562
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Aug 2007

  • Mesaj Privat
crisstina a scris:va rog eu...orice ar fii nu mai spuneti ca Puma este peste Tigra ...ca asta ma enerveaza cel mai tare


Avem dreptul la opinie, nu? Laughing

Astra & Puma Very Happy

Pumoaca Razz



Skip ads

  • crisstina

  • Mesaje scrise: 56
  • Locatie: Constanta
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Nov 2008

  • Mesaj Privat
daaaa...dar nu e Tigra mai jos decat Puma Laughing ...ce`mi place e ca amandoua au denumiri "salbatice" Very Happy
  • BV19MAX

  • Mesaje scrise: 2,562
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Mie unul mi-a placut Puma si imi place mai mult decat tigra. Se pare ca a facut figuri forumul (imi tot dadea blank screen) si s-a postat de 3 ori Neutral
  • crisstina

  • Mesaje scrise: 56
  • Locatie: Constanta
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Nov 2008

  • Mesaj Privat
mie la inceput mi`au placut amandoua...dar din cauza unora care au dispretuit tigra...am inceput cate putin sa urasc puma Sad
  • cont-sters-27243

  • Mesaje scrise: 1,320
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Dec 2008

  • Mesaj Privat
@crisstina: pana acum, daca recitesti toate posturile, s-a dispretuit Puma. S-a tot spus ca e urata, de parca Tigra ar fi o mare frumusete. Cei care au laudat Puma au venit si cu ceva date tehnice care arata ca e mai buna. Nu toti oamenii au aceleasi gusturi, ce-mi place mie e posibil tie sa nu-ti placa.
Oricum, cei care cunosc cu adevarat stiu ca Tigra este destul de mult sub Puma.
  • Y-GreK

  • Mesaje scrise: 1,280
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jul 2007

  • Mesaj Privat
Fordul a avut o conceptie buna de tot in ceea ce priveste designul Pumei,imi place foarte mult sincer.De asemenea motorul 1.7 125cp se potriveste ca o manusa felinei.Cu toate acestea,haideti sa ne uitam si la altele detalii,gen anul de productie.Tigra a inceput sa se fabrice in 1994,iar Puma in 1997,3 ani diferenta intr-un timp in care designul auto evoluase drastic,de asemenea motoarele noi-construite erau mai eficiente.Oricat am vrea sa scoatem Tigra superioara Pumei,nu putem,dar putem sa zicem ca e un oponent foarte bun pentru Ford,mai ales pt vremea in care a fost conceputa.Totul tine de gusturi,eu prefer Puma,urmata indeaproape de Tigra,amandoua sunt frumoase.
  • daniel30

  • Mesaje scrise: 256
  • Locatie: Alta tara
  • Masina: Tigra 1999 x14xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Feb 2008

  • Mesaj Privat
La vremea ei tigra a fost coupe-ul cu cele mai multe vinzari
  • claudiu__

  • Mesaje scrise: 473
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Apr 2008

  • Mesaj Privat
Cum zice si Y-Grek mai sus, cand a inceput sa se vanda Tigra nu exista optiunea Puma, care a aparut 3 ani mai tarziu. Si chiar dupa aia, daca s-au vandut numere egale, per total tot mai multe Tigre sunt vandute. Pentru mine chestia asta nu demonstreaza absolut nimic.
Intre Tigra si Puma prefer oricand o Corsa , care macar nu are impresii de super sportiva ca cele doua mentionate mai sus(chestie care vad ca se transmite si la proprietari).
Si daca trebuie neaparat neaparat sa aleg intre Tigra si Puma, o sa aleg Puma. Pentru ca are bancheta in spate, nu o panza mai groasa intinsa intre doua bare metalice. Si pentru ca in Puma reusesc sa intru aproximativ usor. Si pentru ca e muuult mai frumoasa. Si pentru ca asa vreau eu!
  • Barboo

  • Mesaje scrise: 306
  • Locatie: Bihor
  • Masina: Corsa 2005 Z13DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Na ca v-a spus-o omu'

Ca nu va mai saturati

hi hi hi


Scuze de Esti OFF TOPIC
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Opel vs ...

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR