Parola noua?

FLORIN -GABRIEL a scris: salut,m-ar interesa si pe mine scut motor corsa d si presuri fata spate multumesc

Setul de covorase fata+spate se poate aduce pe original la 150 Ron in 3-4 zile, iar pt scut motor imi trebuie seria de caroserie si sa-mi spui daca masina a avut scut din fabrica Question
Ursu82 a scris: Salut adam. Ma intereseaza si pe mine un set de placute de frana (mai moi) pentru fata si spate + doua amortizoare spate.
Masina este cea din semnatura

Placute fata de la 140-180 Ron, spate de la 100-150 in functie de model (trebuie seria de caroserie), cele mai scumpe sunt Textar, amortizoare spate 150/buc Sachs Germania
Agilul,dar problema mea a ramas nerezolvata Sad
Puteti gasi magazie de Cd'uri? am mentionat pe prima pagina,toate detaliile...
Y-GreK a scris: Agilul,dar problema mea a ramas nerezolvata Sad

nu este o piesa obisnuita pe care o avem pe stoc,
daca gasim ceva afara la dealeri iti vom oferta cu siguranta
Kit ambreiaj Opel Vectra C 2005 motor Z20NET benzina CVM 6 , cam la ce pret? Covorase originale Vectra C?
adam a scris:
Y-GreK a scris: Agilul,dar problema mea a ramas nerezolvata Sad

nu este o piesa obisnuita pe care o avem pe stoc,
daca gasim ceva afara la dealeri iti vom oferta cu siguranta

Ok,merci. Wink
Salutare,

M-ar interesa si pe mine cat costa o maneta semnalizare cu butoane pt pilot automat, pt o Vectra B2 Caravan.
Multumesc.

Sorin.
o cotiera astra g?
Haurar a scris: Kit ambreiaj Opel Vectra C 2005 motor Z20NET benzina CVM 6 , cam la ce pret? Covorase originale Vectra C?

Set covorase originale 195 Ron 3-4 zile, kit ambreiaj intre 1.000 ron pe producator si 1.900 ron pe original, daca te intereseaza trebuie vazut daca e disponibil cel pe producator

Ultima modificare facuta de catre Agilul la Mar 09 Oct, 2007 12:01 am, modificat 1 data in total
robertctx a scris: o cotiera astra g?

Ne pare rau nu-ti putem oferta cotiera de Astra G (furznizorii cu care noi lucram nu o au) Sad
Sso1079 a scris: Salutare,

M-ar interesa si pe mine cat costa o maneta semnalizare cu butoane pt pilot automat, pt o Vectra B2 Caravan.
Multumesc.

Sorin.

Maneta costa 250 Ron pe original in 3-4 zile Smile
csandu a scris: salut adam revin cu seria de sasiu:WOLOJBF1911038820.Multumesc

ok, dar nu mi-ai raspuns la nici o intrebare referitor la inchidere,
si ce piesa iti trebuie de fapt, cand zici actuator
tony23 a scris: Salut! M-ar interesa o masca adaptoare cd pt agila 2003 .Multumesc anticipat!

nu este piesa originala, asa e ? ma tem ca nu o putem aduce ...
cristivw a scris: salut! m-ar interesa un bandou cromat portbagaj opel astra g coupe/cabrio (bertone). eventual after-market, la un pret bun. cat m-ar costa?
atasez poza:

din pacate se aduce doar pe original la 600 ron
salut m-ar interesa si pe mine o caseta directie pt. masina din semnatura si amortizoare fata-spate.
Cat costa si daca se pot trimite in Constanta.
salut adam, am crezut ca seria de sasiu te duce intr-o baza de date unde afli datele corecte.Masina Opel Vectra B 2 2.0 DTI Sedan din 2001 este dotata cu sistem de inchidere centralizata, acuatoarele de la portiere(motorasele) sunt montate pe incuietori;eu de motorase am nevoie.Multumesc
johnny25med a scris: salut m-ar interesa si pe mine o caseta directie pt. masina din semnatura si amortizoare fata-spate.
Cat costa si daca se pot trimite in Constanta.

Amortizor fata 115(ulei)-135(gaz), amortizor spate 85(ulei)-115(gaz), si mai vreau sa stiu daca masina are servodirectie. Da se pot trimite si in tara prin curierat.
Da masina are servodirectie, si ABS daca conteaza.
Acum nu stiu de care am pe masina pe gaz sau pe ulei - conteaza, sau, care este diferenta?
Caseta de directie cat costa?
Pretul este pe bucata?
csandu a scris: salut adam, am crezut ca seria de sasiu te duce intr-o baza de date unde afli datele corecte.Masina Opel Vectra B 2 2.0 DTI Sedan din 2001 este dotata cu sistem de inchidere centralizata, acuatoarele de la portiere(motorasele) sunt montate pe incuietori;eu de motorase am nevoie.Multumesc

O incuietoarea completa costa 460 Ron bucata, nu vine motorasul separat.

Ultima modificare facuta de catre Agilul la Mar 09 Oct, 2007 7:58 pm, modificat 1 data in total
johnny25med a scris: Da masina are servodirectie, si ABS daca conteaza.
Acum nu stiu de care am pe masina pe gaz sau pe ulei - conteaza, sau, care este diferenta?
Caseta de directie cat costa?
Pretul este pe bucata?

Da pretul este pe bucata, diferenta este ca amortizoarele pe gaz sunt mai tari deci masina o sa fie mai rigida si caseta de servodirectie este in jur de 1200 Ron

Hai si tu in Club

Inregistrarea este si va fi mereu gratuita.

Cont Nou