Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • Cristi_C

  • Mesaje scrise: 741
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Vectra 2003 z18xe + z12xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jan 2006

  • Mesaj Privat
Deoarece inca am probleme cu plamanii, fapt dovedid de criza de la OpelFelix, as dori sa merg 1 saptamana la Praid. Daca aveti cunostiinte de pensiuni care v-au placut, sau persoana care primesc in chirie... mi-ati fi de mare folos. Pe net m-am uitat, este 64 ron camera dubla cu demipensiune. Dar m-as duce si la indrumarea cuiva.

Multumesc.
  • Libra

  • Mesaje scrise: 4,003
  • Locatie: Oradea
  • Masina: Astra 2002 Y17DTI
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Mai 2005

  • Mesaj Privat
Salut.
Suna-ma sa te pun in lgatura cu cineva din Praid. Avem o prietena de familie acolo si suntem in relatii foarte bune.

Cred ca imi deschid o agentie de turism Smile
  • liberlamare

  • Mesaje scrise: 3,539
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Zafira 2006 1.9 DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2007

  • Mesaj Privat
Cristi_C a scris:Deoarece inca am probleme cu plamanii, fapt dovedid de criza de la OpelFelix, as dori sa merg 1 saptamana la Praid. Daca aveti cunostiinte de pensiuni care v-au placut, sau persoana care primesc in chirie... mi-ati fi de mare folos. Pe net m-am uitat, este 64 ron camera dubla cu demipensiune. Dar m-as duce si la indrumarea cuiva.

Multumesc.

e stiu o vila in Sovata , merg in fiecare an acolo, era 50 ron camera , iti trimit poze daca vrei, ai autobuz in fiecare dimineata dus intors la mina la pretul aproximativ egal cu cel de intrare in mina din praid, oricum in mina se intra cu autobuze, succes
  • Cristi_C

  • Mesaje scrise: 741
  • Locatie: Timisoara
  • Masina: Vectra 2003 z18xe + z12xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jan 2006

  • Mesaj Privat
Llibra ai PM. Liberulelamare.... prefer Praid, dar am sa tin minte si de Sovata. Multumesc frumos.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR