Parola noua?

Masina este adusa din Germania in martie 2008 si este in aceeasi stare cum a fost adusa. Ca nivel de echipare este COSMO si enumar cateva din dotari: 10 airbag-uri, aer conditionat, geamuri electrice fata, oglinzi electrice si incalzite, scaune reglabile si lombar, tapiterie plus, bord cu insertii de mahon, senzori lumini, ploaie, pilot automat, claxon bitonal, pachet nichel-chrom, geamuri cu tenta inchisa(din fabrica), pachet lumini interioare cu spoturi de citit, ABS, ESP(cu tot ce include el), pachet fumatori, kit reparatie pana( e nedesfacut pt ca nu am facut niciodata pana). Masina are 133.000 km , nu a fost lovita sau atinsa niciodata, e vopseaua originala integral, are distributia facuta de mine(la service) imediat cum a fost adusa din Germania, reviziile au fost facute la timp cu schimbul tuturor consumabilelor. are doua seturi de roti , cele de iarna pe 15 si cele de vara cu jante aliaj originale pe 16. Pretul este de 8.200 EUR discutabil, dar nu exclud nici variantele la pret real. Masina merge si arata impecabil , eu sunt singurul proprietar in Romania
Pozele sunt de acum un an de cand am cumparat-o , dar promit sa revin cu niste poze recente. Este la fel numai ca acum are rotile de iarna

schimb cu vectra B2 2001 2.2dti 125cp + dif din partea mea?
Merci de oferta , dar vreau an ceva mai nou
Poate sa fie chiar si dintr-o clasa mai mica benzina/diesel

astra mea te-ar interesa?
Nu multumesc
vreau ceva an minim 2004
Frumoasa masina.Sunt foarte fiabile si utile, modelul caravan. Ce an este2004,5,6 ?
Bafta.
Scuze...da, anul am uitat 2005 , luna august fabricata
In alta ordine de idei sunt dispus si la variante cu diferente din partea mea si aici ma gandesc la vectra facelift (2006+) sau corsa D (2008+), dar binenteles nu exclud nici-o varianta care sa avantajeze ambele parti
Poze actuale, chiar de azi
In momentul de fata masina este echipata cu rotile de iarna cu cauciucuri Good year

Pretul scade la 7.900 EUR, starea masinii , impecabila
Vreau s-o vand repede sa ies la "cumparaturi"
Accept variante
Schimb cu astra mea +diferenta din partea mea ?

http://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=41500
multumesc
Nu... si eu multumesc de oferta
Salut
Schimb cu asta: http://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=36038
Salut,
Da , as fi interesat de un astfel de schimb
Zi-mi detaliile...
te intereseaza ceva mai mic?
http://clubopel.com/viewtopic.php?t=40708
Nu, mini nu ma intereseaza....multumesc de oferta
Up
Pret 7.800 Euro
Accept variante la pretul pietei, platesc diferente pentru an mai nou
o varianta cu passat variant 2003 1.9 tdi full option este in rubrica Schimburi auto ady 0740.392524
Nu, multumesc. Este o masina bine intretinuta, bafta la vanzare.
Pret nou 7.700 EUR negociabil
Pentru variante pretul este mai mare pentru ca discutiile pe care le-am avut pentru variante le-am avut numai cu oameni care isi supra evalueaza masinile
Pretul scade la 7.200 EUR pentru cash...se pare ca am gasit o masina pe gustul meu cu aceeasi sigla
Pentru cei interesati masina se poate vedea oricand in Bucuresti, nu are nici o problema, nu a fost lovita niciodata si sunt primul proprietar in Romania

Hai si tu in Club

Inregistrarea este si va fi mereu gratuita.

Cont Nou