Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  • bar0n

  • Mesaje scrise: 37
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Dec 2005

  • Mesaj Privat
ce naibii inseamna classic 2.

adica doiu ma omoara
inteleg, astra, apare astra H, se cheama clasic, similar cu megane classic, octavia tour, dar 2? acu de ce e 2? ca eu nu am vazut nici o diferenta ba chiar au scos motoarele twinport pe care le pusesera intr-o vreme pe astre G.
  • Dee
  • *
  • 48 mesaje
  • din 23 Nov 2005
  • Astra 2006 Z16XEP
  • Bucharest
  • Dee

  • Mesaje scrise: 48
  • Locatie: Bucharest
  • Masina: Astra 2006 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Nov 2005

  • Mesaj Privat
pentru ca Astra F a avut o varianta Classic dar pt putin timp. Era o varianta mai ieftina si a continuat sa ramana in productie in 98 cand se incepuse si productia Astrei G. aia a fost Astra Classic 1 si asta este Astra Classic 2. Iata cum sta treaba dragii moshului. Very Happy
  • igeorge13

  • Mesaje scrise: 24
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Oct 2004

  • Mesaj Privat
Dee a scris:pentru ca Astra F a avut o varianta Classic dar pt putin timp. Era o varianta mai ieftina si a continuat sa ramana in productie in 98 cand se incepuse si productia Astrei G. aia a fost Astra Classic 1 si asta este Astra Classic 2. Iata cum sta treaba dragii moshului. Very Happy


Idea bey da pe toate le stii mafalDee
  • Dee
  • *
  • 48 mesaje
  • din 23 Nov 2005
  • Astra 2006 Z16XEP
  • Bucharest
  • Dee

  • Mesaje scrise: 48
  • Locatie: Bucharest
  • Masina: Astra 2006 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Nov 2005

  • Mesaj Privat
Smile Mafaldee prezice ca un tanar de pe club opel a tradat cauza in favoarea unei alte maaarcii..daaaa vad in globul de cristal o masina mica si frumoasa culoare Sublimeeee. Wink

In general esti multumit de Astra Classic 2 George ca m-ar tenta si pe mine daca nu ma lipesc la un H. Indruma-ma catre un topic unde se da consumul la motorul asta te rog. sau spune-mi aici ca tot de classic 2 vorbim.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR