Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  • remus05

  • Mesaje scrise: 13
  • Locatie: Caras-Severin
  • Masina: Zafira 2001
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Aug 2011

  • Mesaj Privat
eu unul folosesc de la wunderbaum bradulet new car si sunt foarte multumit de el cam unul la luna
Skip ads

  • andreitdi

  • Mesaje scrise: 36
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Oct 2008

  • Mesaj Privat
tot new car folosesc si eu.
iau cate unul pe saptamana.dupa asta le pun in porkbagaj.
  • florio77

  • Mesaje scrise: 26
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Aug 2007

  • Mesaj Privat
Folosesc Areon in special
Gold(cel mai puternic parfum).Am mai folosit si sticlutele din pluta cu aroma de guma de mestecat si black ice(miros foarte bine si dureaza cam o luna)
  • sebi4fc

  • Mesaje scrise: 1,576
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Vectra 2005 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Apr 2009

  • Mesaj Privat
Pentru cei care vin la Felix o sa am cu mine cateva monstre de CWS din toate aromele.
Si acolo putem compara CWS vs California, GOLD, Braduleti etc.
Skip ads

  • Bryan99

  • Mesaje scrise: 1,147
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2011 A1.7DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Oct 2007

  • Mesaj Privat
Ca braduleti clar cei mai tari sunt wunderbaum , iar eu mai folosesc acum un spray ca parfumul , imi scapa numele acum stiu doar ca modelul este silver , o sa ma uit in masina sa vad exact cum se numeste si va comunic , dar este super , toti prieteni care l-au vazut la mine si-au luat si ei , numai bine .
  • Obi wan Kenobi

  • Mesaje scrise: 11
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Zafira 2008 Z22YH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jul 2011

  • Mesaj Privat
Areon rulz! Cu aerul pe recirculare dau câteva pufuri de "mãr cu scorþiºoarã" sau "portocalã cu vanilie".
  • pefo

  • Mesaje scrise: 249
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2006 Z13DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Oct 2008

  • Mesaj Privat
mi-am instalat in fata scaunelor din spate, chiar pe consola centrala fixat cu arici de mocheta si alimentat la o priza usb un dispozitiv ca aici:
Purificator, umidificator, odorizator aer
in apa distilata din cuva aparatului Revitalisor se toarna vre 20 picaturi din uleriurile volatile Bio5e care sunt uleiuri esentiale aromatice din plante cu proprietati antibacteriene, antialergice ºi antipolen, indepartandu-se astfel bacteriiile, sporii, ciupercile microscopice si microorganismele prezente in habitaclu.
Uleiuri aromatice

solutia nu este chiar ieftina insa chiar este eficienta pentru schimbarea calitatii aerului din masina...o folosesc de 2 ani si sunt foarte multumit..pentru doritori: mare atentie la fixarea ferma a recipientului de mocheta consolei...pina sa folosesc scai am varsat de citeva ori recipientul mai ales la viraje...
  • mumus

  • Mesaje scrise: 627
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Aug 2010

  • Mesaj Privat
eu zic ca unele california scients sunt contrafacute...nu e posibil sa tina numai 2 saptamani mirosul....cand la altii dupa 6 luni inca se mai simte
Skip ads

  • cangri

  • Mesaje scrise: 5,415
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2010

  • Mesaj Privat
mumus a scris:eu zic ca unele california scients sunt contrafacute...nu e posibil sa tina numai 2 saptamani mirosul....cand la altii dupa 6 luni inca se mai simte

subscriu
  • mumus

  • Mesaje scrise: 627
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Aug 2010

  • Mesaj Privat
gata cu california scints...azi am luat http://autoshopslatina.ro/i...KEN-Black-Ice.jpg 11 ron e tot cu rumegus dinala presat...are miros puternic...ptr moment Smile a mai avut cineva ? o sa va tin la curent
  • rstefan

  • Mesaje scrise: 456
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Am avut eu de la ken, exact black ice.. a tinut binisor, dar nu se compara cu california scents..
  • relaxu

  • Mesaje scrise: 16
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Vectra 2006
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Apr 2011

  • Mesaj Privat
areon e cel mai tare..recomand tip spray la care iti da si un bradulet sa pulverizezi pe el
Skip ads

  • Bryan99

  • Mesaje scrise: 1,147
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2011 A1.7DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Oct 2007

  • Mesaj Privat
Cum am mai spus Areon spray silver este super tare


  • mumus

  • Mesaje scrise: 627
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Aug 2010

  • Mesaj Privat
ken este slabut... ca si california scints... cred ca tot la braduti am sa raman..si o sa ai schimb saptamanal sau sticlutele alea cu dop de pluta..si alea erau ok.
  • Andrei_11_dny

  • Mesaje scrise: 213
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2001 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jun 2007

  • Mesaj Privat
eu folosesc akum odorizante califonia scents aroma laguna brezee si miroase super bine in masina,intradevar cum deschid geamu sau dau drumu la aer incepe sa miroase mai puternic
  • mumus

  • Mesaje scrise: 627
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Aug 2010

  • Mesaj Privat
am facut o smecherie...si e ok acum Smile al luat acel california scints care nu mai mirosea...am turnat peste rumegusul ala o sticla de ulei parfumat care se picura in apa si se pune sub lumanarele si am un miros in masina....parfum ce mai Smile
  • mumus

  • Mesaje scrise: 627
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Aug 2010

  • Mesaj Privat
m-am riscat acum o luna si am luat din dedeman california scints...ce sa zic, exact ca in reclama, acolo scrie ca persista pana la 60 zile...eu nu am rupt acel capac, doar l-am 'crapat' si timp de 3 saptamani a inundat masina de miros superb, iar dupa 3 sapt am mai crapat un pic, ca ma obisnuisem deja cu mirosul, acum a trecut c-am o luna, si inca miroase de rupe locul, cred ca va mai mirosi minim 1-2 luni, am mers in dedeman si am mai cumparat 2 cutii, sa am de rezerva, ca astea nu-s contrafacute...ca ce se vinde mai pestetot. 25 lei cutia, dar merita fiecare leut.
la fiecare deschidere a usii sau a portbagajului esti lovit de un miros fff puternic si placut(golden state delight)

conserva am pus-o in suportul de pahare din spatele scaunelor fata, si si asa miroase super in toata , da toata masina. intradevar california scints rules! da varianta originala Smile
  • Andrei_11_dny

  • Mesaje scrise: 213
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2001 z16xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Jun 2007

  • Mesaj Privat
am un prieten care vinde odorizante california,dak sunteti interesati anuntzati-ma si vb cu el,are diferite arome,la pret nush exact dar stiu ca avea preturi bune,el le importa direct
  • connect19

  • Mesaje scrise: 55
  • Locatie: Vaslui
  • Masina: Astra 2005 z17dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Nov 2010

  • Mesaj Privat
eu folosesc areon si sunt multumit!
  • lucian wmw

  • Mesaje scrise: 162
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Oct 2010

  • Mesaj Privat
eu folosesc CWS frutto recomand Smile miroase super bn a guma turbo si persista . bafta sarbatorii fericite si drumurii bune Very Happy
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR