Parola noua?

Eu am cumparat Aeron Gold. Vine intr-o cutie Tub + paleta pe care aplici. Miroase superb. Un prieten si-a luat sa isi dea pe haine cand l-a vazut la mine in masina.

Stie cineva, in Iasi ,unde gasesc Cs Delight la un pret accesibil ?
eu am folosit intr-o vreme odorizante de la paloma , areon ...
Dar tot mai bune sunt bilutele cu miros de GUMA TURBO
gEo18 a scris: eu am folosit intr-o vreme odorizante de la paloma , areon ...
Dar tot mai bune sunt bilutele cu miros de GUMA TURBO

Ai poze cu acele bilute?
si eu sunt interesat de acele bilute cu miros de guma turbo, dar nu stiu unde as putea gasi . nu stiu nici macar cum arata. ne poti ajuta?
@moshu1 - este in Felicia un magazin dedicat CS, fix in fata la Intersport pe colt.
prin bacau, stie cineva unde se pot gasi bilute cu miros de guma turbo?
Exista cumva rezerve pentru ambipur dar cu miros de guma turbo , asemanator cu cele de la CWS ? am un ambipur caruia i s-a dus rezerva si as fi vrut cu mirosul ala ...Nu vreau butoiase atarnate de glinda, cel bagat in gura de aer mi se pare mult mai safe
Poti lua un CWS cu miros de guma turbo din care sa faci refill la sticluta de la Ambipur. Wink
La Auchan stiu ca sunt bilute cu miros de guma turbo .
eu personal prefer braduletii de la paloma.
Prin TM unde gasesc CWS? As vrea sa-l incerc si eu.
In supermarket-uri nu am vazut.
Nu cred ca o sa gasesti.
Cauta pe net.
bbmt a scris: Prin TM unde gasesc CWS? As vrea sa-l incerc si eu.
In supermarket-uri nu am vazut.

CWS-boco Romania srl - Punct de lucru: Timisoara
Str. Bela Bartok, nr. 11
300 594 Timisoara
Mail: [email protected]
T +40 256 49 91 87
F +40 256 49 91 87
Multumesc @ToXyC
Am sa trec azi pe la ei, in drum spre casa.
Am fost saptamana trecuta la adresa indicata @ToXyC si i-am gasit Smile
Aveau CWS cu trei arome: brad, lamaie, si ceva cu ocean. Am ramas cu ocean. Cel de brad nu mi-a placut deloc, iar cel cu lamaie mi s-a parut prea dulceag.
Am turnat din continut intr-o sticluta (cu dop de pluta, ce se poate agata de oglinda) in care aveam anterior ceva odorizant, la care nu-i mai retin numele, si pot sa spun ca sunt foarte multumit. Imi place cum miroase in masina Smile

Thanks, again.
de vreo 3-4 zile sunt fan infocat california scints...parca asa se numeste Smile

e cutiuta cu 3 batoane in ea...miroase fantastic de bine si fantastic de tare, si se spune ca si tin 2-3 luni.
Tine si mai mult.La mine in masina inca miroase si ma intreaba lumea ce am.Si le am de cel putin 6 luni.

Recomand Golden Delight si Cherry.
bbmt a scris: Am fost saptamana trecuta la adresa indicata @ToXyC si i-am gasit Smile
Aveau CWS cu trei arome: brad, lamaie, si ceva cu ocean. Am ramas cu ocean. Cel de brad nu mi-a placut deloc, iar cel cu lamaie mi s-a parut prea dulceag.
Am turnat din continut intr-o sticluta (cu dop de pluta, ce se poate agata de oglinda) in care aveam anterior ceva odorizant, la care nu-i mai retin numele, si pot sa spun ca sunt foarte multumit. Imi place cum miroase in masina Smile

Thanks, again.

Cu placere! o sa incerc si eu ocean Smile
moshu1 a scris: Stie cineva, in Iasi ,unde gasesc Cs Delight la un pret accesibil ?

nu te sfatuiesc la cluj se vand cu 17 ron dar nu miroase asa bine mai bine iei cu 14 areon din carfour cu aceasi aroma dar mai apropiata de guma turbo cs-ul miroase intepator
ps e doar parerea mea si un mic sfat
mumus a scris: de vreo 3-4 zile sunt fan infocat california scints...parca asa se numeste Smile

e cutiuta cu 3 batoane in ea...miroase fantastic de bine si fantastic de tare, si se spune ca si tin 2-3 luni.

te referi la odorizantu ala california care este intr-u cutie de metal, ca una de conserva? ca am vazut si eu la cineva si intradevar miroase bine, cat ai dat pe ea?

Discutii similare

Hai si tu in Club

Inregistrarea este si va fi mereu gratuita.

Cont Nou