Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • blackdevil

  • Mesaje scrise: 1,817
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Dec 2006

  • Mesaj Privat
Va salut pe toti , as avea si eu o rugaminte , pe 22 august plec si eu la Bulgari si am cv bagaje fiind masina plina de persoane( plec cu prietenii suntem 10 -2 masini ) ,nu imi este de ajuns porbagajul masinii si as avea si eu nevoie cu imprumut sau contracost de un portbagaj (cutie portbagaj ) suplimentar pentru plafon ,daca este careva din Bucuresti care ma poate ajuta si pe mine cu unul as fi foarte recunoscator , imi trebuie pentru perioada 22-30 august ,masina este astra g hatchback .Multumesc
Skip ads

  • Slick

  • Mesaje scrise: 1,319
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2004 Z20LET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2004

  • Mesaj Privat
http://www.rent-a-skibox.ro...o_inchiriere.html
  • ExpressVectra

  • Mesaje scrise: 598
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Z16XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2009

  • Mesaj Privat
Cred ca,colegu nostru vroia sa imprumute de la cineva de pe forum Smile pe acel site mi se pare cam piperat
  • blackdevil

  • Mesaje scrise: 1,817
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Dec 2006

  • Mesaj Privat
ExpressVectra a scris:Cred ca,colegu nostru vroia sa imprumute de la cineva de pe forum Smile pe acel site mi se pare cam piperat

am consultat acel site inainte de a posta... intradevar este cam piperat ! .
Skip ads

  • URAGAN

  • Mesaje scrise: 2,810
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Ia sa vedem cat de "saritori"sunt baietii de Bucuresti. Eu in concediul asta l-am avut pe al lui mariugmg. Mare om,mare caracter. M-a servit fara sa ceara ceva la schimb. Wink
  • Turqalien

  • Mesaje scrise: 26
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2004
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Mar 2008

  • Mesaj Privat
iti doresc succes Black ...eu aveam nevoie de un sistem de prindere ca am lada deja.
Masina ta ce sistem de prindere are ....ai sine sau doar la punct fix?
Eu pe 22 seara ajung si iti pot da lada, problema e ca as avea un sistem pentru sine...ca celalalt l-am inchiriat de la cei de la rent a sky box (destul de scump intr-adevar). De fapt pot sa iti dau lada pe 20 seara sau 21 dimineata ca ajung in tara si ma duc la mare dupa si nu-mi mai este necesara.
Daca are cineva un sistem de prindere la punct fix ma scapa si pe mine de o cheltuiala (dau un bax de bere Very Happy)...ca pe 6 ma duc sa-l iau pe asta inchiriat. Am pus si o poza cu locul unde se prinde la punct fix.

Da-mi un telefon daca e si vorbim 0741135395.
  • blackdevil

  • Mesaje scrise: 1,817
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Dec 2006

  • Mesaj Privat
salut turqalien ia zi-mi in ce zona locuiesti ..trag o fuga sa vb si sa vedem despre ce e vorba daca este sau nu compatibil.. .cat despre prinderea la masina mea.. nu prea seamana cu ce ai tu .
http://fotoimagehost.ro/vez...3/15072009817.jpg
  • Bunicu

  • Mesaje scrise: 2,223
  • Locatie: Ialomita
  • Masina: Astra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Dec 2008

  • Mesaj Privat
salut baieti. Eu am sinele transversale care se prind de saniile masinii. Cine are nevoie imprumut, va fi servit.
P.S.
Maine nu cred ca am timp sa intru aici asa ca ma puteti suna.
Toate bune.
Skip ads

  • Turqalien

  • Mesaje scrise: 26
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2004
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Black nu ai inteles...eu am doar lada, sistemul de prindere il inchiriez si trebuie sa-l returnez. Lada o pot oferi imprumut.
De aceea am intrebat daca are cineva un sistem de prindere care sa intre sub capacelele de protectie (arata ca in poza in interior).
Eu ajung pe 20 seara si pe 21 dimineata plec la mare mai departe. In intervalul asta iti puteam da lada, cu conditia sa gasesti tu sistem de prindere.
Acum sper sa nu intervina vreo modificare in planuri si sa ajung inapoi in Bucuresti dupa cum am spus.
  • blackdevil

  • Mesaje scrise: 1,817
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Dec 2006

  • Mesaj Privat
in regula... am inteles..tre sa imi fac rost doar de barele transversale... /de cati litri e lada ta ? se poate o poza ?! si zi-mi in ce zona locuiesti ! ms frumos
  • Turqalien

  • Mesaje scrise: 26
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2004
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Mar 2008

  • Mesaj Privat
Stau in drumul taberei. Hmmm nu stiu exact capacitatea. Iti dau o poza cu ea pe o Skoda Octavia break

  • rent-a-skibox

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Turqalien a scris:iti doresc succes Black ...eu aveam nevoie de un sistem de prindere ca am lada deja.
Masina ta ce sistem de prindere are ....ai sine sau doar la punct fix?
Eu pe 22 seara ajung si iti pot da lada, problema e ca as avea un sistem pentru sine...ca celalalt l-am inchiriat de la cei de la rent a sky box (destul de scump intr-adevar). De fapt pot sa iti dau lada pe 20 seara sau 21 dimineata ca ajung in tara si ma duc la mare dupa si nu-mi mai este necesara.
Daca are cineva un sistem de prindere la punct fix ma scapa si pe mine de o cheltuiala (dau un bax de bere Very Happy)...ca pe 6 ma duc sa-l iau pe asta inchiriat. Am pus si o poza cu locul unde se prinde la punct fix.

Da-mi un telefon daca e si vorbim 0741135395.


Cam lunga cutia ta pentru un hatchback, turqualien Smile . pe de alta parte, daca ne pui o vorba buna ca suntem prompti si saritori dam noi un bax de bere

blackdevil, pentru ca am avut si eu opel odata iti fac o oferta de nerefuzat, da-mi un mesaj daca te mai intereseaza. am mai redus oricum chiria la cutii intre timp.


Skip ads

  • umblaretz

  • Mesaje scrise: 975
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2002 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jan 2008

  • Mesaj Privat
URAGAN a scris:Ia sa vedem cat de "saritori"sunt baietii de Bucuresti. Eu in concediul asta l-am avut pe al lui mariugmg. Mare om,mare caracter. M-a servit fara sa ceara ceva la schimb. Wink


Daca te feresti de comentarii acide ar trebui sa nu le faci nici tu!
ps: am zis daca te feresti Embarassed
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR