Parola noua?

salutare la toata lumea interesata si neinteresata de masini sau masina mea in general.am un opel signum dupa cum se vede si la titlul discutiei.masina am aduso din germania in luna 06-2009 si inmatriculata in aceiasi luna.din motive personale trebuie sa o vand pt ca am nevoie de bani.masina corespunde din toate punctele de vedere.incep cu dotarile......si sunt o gramadaaaaaaaaaaaa Very Happy
-motor 1.9cdti 150 cp, si un cuplu ametitor de 320 NM,motor dotat cu filtru de particule.masina
-cutie de viteze in 6 trepte
-faruri bixenon
-faruri adaptive in curba(AFL)
-spalatoare faruri
-senzori de ploaie
-senzori de lumini
-senzori de parcare fata+spate
-senzori presiune in roti
-jante opel+pneuri 225-45-17
-cd 70 mp3
-navigatie mare color(harta ro)
-computer de bord
-car kit nokia
-12 air bag-uri
-compartimente
-dublu climatronic
-comenzi pe volan
-volan reglabil
-4geamuri electrice
-modul de deschidere-inchidere geamuri din telecomanda
-oglinzi electrice incalzite heliomate
-oglinzi rabatabile din telecomanda
-cotiera fata spate
-incalzire in scaune
-scaune sofer pasager reglabile lombar
-banchete spate rabatabile
-twin audio pt pasageri din spate
-compartiment torpedou frigider
cam astea sunt dotarile care le are.cred ca sunt Very Happy toate
pretul este de 9800euro.repet o vand din cauza unor motive personale.aici gasiti toate pozele despre masina

http://cautare.mobile.ro/ve...514d32df528e56c23
variante cu diferenta te intereseaza?
depinde de ce ai tu.
vectra b 2001 2.2dti.. iti pot da mai multe detalii pe privat daca te-ar interesa masina
astept sa imi spui ce dotari are masina.km............
poti sa imi zici cati km are daca nu e secret:)
are 141000 km deocamdata
dispun de 8000 euro .....daca esti de acord 0765.366.846
mai pune fara frica.nici macar bani care iam dat eu nu ai scot.dar minte sa mai si castig Very Happy .mai gandestete si fa o oferta pe privat
raman la pretu de mai sus
ok.atunci cand gasesti la 8000 din 2006 si cu aceleasi dotari te rog sa ma anunti si pe mine si o scad si eu la 8000 Very Happy
nu ai ceva poze, ca nu mai exista masina pe mobile?
voker a scris: nu ai ceva poze, ca nu mai exista masina pe mobile?

acuma am intrat pe mobile si anuntul este inca activ.dar incerc sa pun ceva p
oze

cosmin_dro a scris: un up de la mine! bafta la vanzare! daca aveam banii, ti-o luam eu....

pretttttttttttttttttttttttttttttttttt de crizaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Very Happy 9400
La 8000 m-as baga si eu. Da, stiu, mai astept. Totusi, astept oferta finala pe PM.
Vectra din semnatura si cat diferenta?
DB77AAA a scris: Vectra din semnatura si cat diferenta?

mai am avut o aferta cu un vectra, 7000 si masina ta.
DB77AAA a scris: Vectra din semnatura si cat diferenta?

pretul de variante este de 11000 de euro.
Pai din ce spui, masina mea nu valoreaza nimic. Mai bine vin te caut peste o luna cu 7000 euro cash si raman si cu masina mea si a ta.
Succes in continuare.
DB77AAA a scris: Pai din ce spui, masina mea nu valoreaza nimic. Mai bine vin te caut peste o luna cu 7000 euro cash si raman si cu masina mea si a ta.
Succes in continuare.

pai nu tia zis nimeni ca iti vand masina in 7000 de euro.poate asa visezi tu.si masina aia a ta la cat sa o pun?ca o gasesti pe net si la 3000-4000 euro.fara suparare.cauta-ma luna viitoare cu 9400 si poate ti-o dau.si ramai si cu masina ta

Hai si tu in Club

Inregistrarea este si va fi mereu gratuita.

Cont Nou