Parola noua?

Vand Opel Corsa;
- culoare gri metalizat, 36000 km; an fabricatie sept 2007; capacitate cilindrica 1200cmc; putere 80cp, combustibil: benzina fara plumb, consum extra 4.7% urban 7.7% mixt 5.8%, ABS, au fost schimbate in noiembrie 2009: ulei, filtru de ulei, filtru de aer, filtru de polen, lichid de racire; dotari: aer conditionat, geamuri electrice fata, oglinzi electrice incalzite, radio-cd, 4 cauciucuri iarna + 4 cauciucuri vara, roata rezerva otel. Unic proprietar. Accept verificari.

Pret 7300E Tel:074581868

Ultima modificare facuta de catre budeanu_ionutz la Joi 03 Dec, 2009 10:24 pm, modificat 1 data in total
Am schimbat si placutele de frana cu altele noi
discurile de frina le-ai schimbat sau nu a fost cazul, sper sa nu te superi de intrebare dar la aceste masini se cam ovalizeaza de asta si te intreb
nu cred ca era cazul..ca am fost cu masina la verificare si nu mi a zis nimic de discurile de frana desi s-a uitat la ele..esti interesat de masina?
budeanu_ionutz a scris: nu cred ca era cazul..ca am fost cu masina la verificare si nu mi a zis nimic de discurile de frana desi s-a uitat la ele..esti interesat de masina?
daca o vindeai 2 saptamini mai devreme era sigur interesat dar deja mi-am luat tot un opel corsa 2007 dar in 2 usi, spor la vinzare si un up de la mine
Multumesc!

Cineva interesat?
budeanu_ionutz a scris: Multumesc!

Cineva interesat?

8450 este o cosa din stocul 2009 noua, crezi ca pretul tau mai este justificat. Lasa mai jos si stam de vb, atfel ma duc si mai pun putin si o iau noua
GoldMAN a scris:

Cineva interesat?

8450 este o cosa din stocul 2009 noua, crezi ca pretul tau mai este justificat. Lasa mai jos si stam de vb, atfel ma duc si mai pun putin si o iau noua

Salut! Stiu de oferta de la OPEL. Oferta lor e Opel Corsa 1000cmc si 60cp cu pretul de 8 850 euro..sau Opel Corsa 1200cmc si 80cp cu pretul de 10 150 euro ( http://www.opel.ro/site/cam...etails.php?id=433 ) Modelul pus la vanzare de mine este de 1200cmc si 80cp si dotarile de mai sus + 4 cauciucuri de iarna si 4 de vara si reviziile deja efectuate. Si daca iti configurezi un Opel Corsa la ei pe site cel mai ieftin model de 1200cmc si 80cp incepe de la 10 790 euro. ( www.opel.ro ).
Daca esti interesat mai discutam detalii legate de masina si de pret. Astept mesaj.

O zi buna!
budeanu_ionutz a scris:
GoldMAN a scris:

Cineva interesat?

Salut! Stiu de oferta de la OPEL. Oferta lor e Opel Corsa 1000cmc si 60cp cu pretul de 8 850 euro..sau Opel Corsa 1200cmc si 80cp cu pretul de 10 150 euro ( http://www.opel.ro/site/cam...etails.php?id=433 ) Modelul pus la vanzare de mine este de 1200cmc si 80cp si dotarile de mai sus + 4 cauciucuri de iarna si 4 de vara si reviziile deja efectuate. Si daca iti configurezi un Opel Corsa la ei pe site cel mai ieftin model de 1200cmc si 80cp incepe de la 10 790 euro. ( www.opel.ro ).
Daca esti interesat mai discutam detalii legate de masina si de pret. Astept mesaj.

O zi buna!

Ma intereseaza, dar nu sunt dispus sa dau decat in jur de 6000 E pt o masina SH. Daca nu, imi iau un logan nou la promotie zilele astea.
Succes!
GoldMAN a scris:
Ma intereseaza, dar nu sunt dispus sa dau decat in jur de 6000 E pt o masina SH. Daca nu, imi iau un logan nou la promotie zilele astea.
Succes!

Pai nici nu ma gandesc sa o las pana pe la 6000.. Tu decizi ce vrei sa-ti cumperi. Eu zic sa compari un pic masinile si sa iei decizia cea mai buna.. Bafta!

Hai si tu in Club

Inregistrarea este si va fi mereu gratuita.

Cont Nou