Parola noua?

Buna ziua,

Vand CD 30 MP3 cu GID si cu rama aferenta pentru Astra H - 250 euro. Sistemul e scos de pe masina mea curenta deoarece mi-am pus navigatie. Sistemul este impecabil, nici un punct, nici o zgarietura, am codul de securitate, device-urile sunt momentan imperecheate, dar daca se doreste se poate schimba codul sa fie al masinii pe care se pune (este posibil deoarece am codul lor actual).

tel contact: 0755114140.

Va multumesc,
Ionut
nu dai gid-ul separat? la ce pret?
Ce culoare are consola CD30MP3? Poate pui niste poze.
Culoarea sampaniei

e un fel de auriu-nisipiu... voi pune si poze..dar nu cred ca se poate vedea exact nuanta. Butoanele sunt negre.
Hmm, nasol. Mie imi trebuie gri inchis. Nu dai GID-ul separat? Si daca da, la ce pret? Merci.
Daca se vinde unitatea inainte fara GID, il dau..dar cel care o va vrea, sigur va vrea si GID-ul...asta face mai mult decat unitatea...in general...
up!
Anunt valabil.

Mentionez ca sistemul e din 2007 , adica anul de fabricatie al masinii.

Multumesc.
Poti posta niste fotografii ? as fi interesat sa stiu daca merg montate pe un Corsa C.
Nu am reusit sa uploadez aici... nu stiu ce are...
dar ai o fotografie de pe masina aici:

http://www.okazii.ro/catalo...ra-h.html#galerie
up
S-a vandut,

rog un administrator sa inchida topicul.

Multumesc.
Salut din nou...

Am un 2 CID-uri de vanzare pentru Astra H. Amandoua fabricate in 2010.
Unul este perfect in regula si costa 400 eu.
Celalalt are un pixel blocat pe rosu. Ce inseamna asta: pe tema de zi e perfect, dar cand se trece pe tema de noapte, exista un pinct extrem de mic de culoare roz. De functionat, functioneaza perfect. Din aceasta cauza pe acesta in vand cu 250 eu.

Amandoua CID-urile sunt neimperecheate putand fi montate pe orice masina. Ambele au soft-uri duale, de opel si de opel OPC. (se schimba cu tech 2 pe care se vrea sa se mearga).

Voi incerca sa pun si poze.

tel contact: 0755114140.

Multumesc,
Ionut
salut,
eu am pe astra mea CD 50 phone si as dori sa-mi pun si eu navigatie , spune-mi te rog cum ai facut tu , ce fel de navigatie ai pus si pretul, multumesc
la schimb cu GID-ul meu + diferenta?
salut, daca vrea colegul la schimb, dail ca iti cumpar eu gidul lui

ne intelegem la pret
florin12ung a scris: salut,
eu am pe astra mea CD 50 phone si as dori sa-mi pun si eu navigatie , spune-mi te rog cum ai facut tu , ce fel de navigatie ai pus si pretul, multumesc

Eu aveam inainte GID+ CD 30 MP3. Am vrut navigatie...

Am cumparat :
- cd70 navi - 250 euro
-CID (Color Info Display) - 400 eu (Am luat 5 bucati din Olanda si am avut pret preferential - la Di-Bas mi-au cerut doar pentru CID 75 de milioane iar la radacini opel 93 milioane! - nu am sa inteleg niciodata de ce ...)
-Cablu RGB care face legatura intre cd70 navi si CID - 20 euro
- Rama aferenta CID - 20 euro
- Resoftare cu TECH 2 pt imperechere - 2 mil 8 sute.

Am recuperat 250 euro ca am vandut cd 30 mp3 + rama + GID

Optional am vrut si interfata video pt CID - acum am posturile digitale emise in Bucuresti, unele in format HD in masina + de pe iphone am filme, videoclipuri...totul pe ecranul masinii (CID). E foarte fain sa te uiti de ex la Avatar in masina la semafor... (cu cubtitrare) Smile Mai poti sa conectezi un carPC sau chiar un laptop... A costat 180 euro aceasta interfata...

Eu mi-am spus ca merita investita si din cauza asta am luat mai multe CID-uri pt ca sa fac fericiti si alti posesori de Astra.

Acum mai am doar 2 CID-uri , precum scrie in anunt.
mikismit a scris: salut, daca vrea colegul la schimb, dail ca iti cumpar eu gidul lui

ne intelegem la pret

Pai cumpara-i tu GID-ul si el vine la mine cu 400 eu...si are CID-ul... Smile nu e mai simplu asa?!
ai dreptate, numai ca colegul nu stiu ce vrea ca am vb cu el, ramane sa se decida daca cumpara de la tine si imi vinde mie
adilos a scris: la schimb cu GID-ul meu + diferenta?

sa inteleg ca nu?si daca da ce diferenta?

Hai si tu in Club

Inregistrarea este si va fi mereu gratuita.

Cont Nou