Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • NATS

  • Mesaje scrise: 203
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2003 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Mai 2006

  • Mesaj Privat
Fratilor, e sinucidere curata! Fac DN1 si valea Prahovei foarte des, ca si autostrada Bucuresti - Pitesti (cele mai nenorocite drumuri din Ro), si sunt mandru ca sunt nevatamat si cu masina nesifonata! Cel putin pana acum... Pana la otopeni, cel putin acum cand se lucreaza, e nenorocire! Asfalt razuit, despartitoarele de sensuri puse de-aiurea, o banda asfaltata alta nu, e nenorocire, ce mai!
Pe Valea Prahovei aglomerat, intotdeauna ai blitz-uri in oglinda (si nu merg nici eu cu 80), se si lucreaza pe Posada, stai 35-40 min la coada!
M-am saturat Mad !!!!!! Si conteaza mult sa stiu ca nu sunt sigur, asa ca postati... Cool
Skip ads

  • jE

  • Mesaje scrise: 8,457
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2005 Z18XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2006

  • Mesaj Privat
stai linistit, nu esti singur, nu cred ca eeixsta un sofer caruia sa ii faca placere sa dea cu masina in gropi, sau sa stea juma de ora la coada pentru ca nu stiu unde se repara nu stiu ce pod... la care se lucreaza de 2 ani.... dar nu a vazut nimeni nici un muncitor....
  • marius_2999

  • Mesaje scrise: 246
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2005
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jan 2006

  • Mesaj Privat
la otopeni au facut bordura aceea pe mijloc...si au lasat si despartitoarele puse aiurea....groaznic. aproape faci slalom.
si parca e din ce in ce mai aglomerat.
  • dady_vale

  • Mesaje scrise: 896
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2007 Z16xp1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Feb 2006

  • Mesaj Privat
Pe DN1 predeal-brasov este aproape terminat azi se lucra la ultima sectiune cea la intrare in BV, se turna abia primul strat mai au inca 2 ca se pun trei straturi de asfalt. bafta la stat la coada celor ce vin spre BV!!!!!!
Skip ads

  • danielul

  • Mesaje scrise: 108
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2006 Z16XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jun 2006

  • Mesaj Privat
salutare!

Ma alatur si eu offurilor voastre si impartasesc cu aceasi intensitare nemultumirile colegilor de trafic din acea zona... Ceea ce as avea in plus de povestit este indignarea mea legata de "rasismul" unora dintre participantii la traficul din bucuresti (si imprejurimi) impotriva conducatorilor auto de vehicule cu numar de provincie! Nu conteaza cat de bine conduci prin Bucuresti sau cat de des. Daca ai, frate, altfel de numar decat de "B" esti mancat!!! Ce daca tzaranii au nr.de leasing, evident cu "B" in fata, ei sunt foarte buni in peisage!!!

Sa va zic ce am patit in urma cu o sapt.la pasajul de la Obor? Pai am cam "murit cu dreptatea in mana"... Chiar am primit si amenda de la militianul de pe str.Fabrica de Paine care a "constatat" de la birou, din fata TV-ului fapta... Cica nu ma inscrisesem corect pentru Mosilor, venind dinspre St.cel Mare pe banda din mijloc (ca acolo nu stiu cate sunt), insa colegul participant la trafic care se grabea foarte tare, era in perfecta regula cu traiectoria dumnealui incercand sa ajunga in pasaj tokmai de langa masinile parcate pe banda iantai... De asta ce mai ziceti? Si era si un mosh la volan de ar fi putut sa-mi fie tata...

Cat de dezgustat am fost dupa o asemena peripetie... Imi poate spune si mie un "fratior" de pe ClubOpel, preferabil din Buc.,care este impresia lui legata de aceasta povestire?

Multumesc anticipat si "traiasca CASCO"!!!
  • bogdanbratescu

  • Mesaje scrise: 410
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Aug 2005

  • Mesaj Privat
cand am fost acu 2 saptamani la moeciu am mers pe targoviste-campulung-moeciu. Poate fi o alternativa. Pana la campulung e ok cu mici exceptii, dupa campulung, pe serpentine se merge incet
  • foca montana

  • Mesaje scrise: 855
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Mai 2005

  • Mesaj Privat
@danielul: da-i in judecata sau contesta amenda (daca nu ai platit-o) mie mi-a luat un garcea carnetul ca am intrat intr-unu care venea de pe interzis. Dat in judecata si am castigat.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR