Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • lucian targoviste

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Vectra 1998
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Sep 2010

  • Mesaj Privat
Va salut pe toti membri forumului! am o intrebare la care astept un raspuns urgent:am un opel vectra b din 98 motor 1,8 16v inmatriculata in spania,asigurarea si inspectia tehnica imi omoara buzunarul in fiecare an.Intrebare:daca cumpar acte de la o masina identica cu a mea inmatriculata in romania o pot recarosa pe a mea fara sa fiu nevoit sa cumpar si masina(sa cumpar doar actele impreuna cu placutele de inmatriculare).
  • nicholas886

  • Mesaje scrise: 197
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Vectra 2001 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Dec 2009

  • Mesaj Privat
lucian targoviste a scris:Va salut pe toti membri forumului! am o intrebare la care astept un raspuns urgent:am un opel vectra b din 98 motor 1,8 16v inmatriculata in spania,asigurarea si inspectia tehnica imi omoara buzunarul in fiecare an.Intrebare:daca cumpar acte de la o masina identica cu a mea inmatriculata in romania o pot recarosa pe a mea fara sa fiu nevoit sa cumpar si masina(sa cumpar doar actele impreuna cu placutele de inmatriculare).

depinde unde vrei sa o inscrii..
in romania mai apar probleme la seria motor..ca am impresia ca trebuie sa faci si "schimbare motor" in acte sa corespunda cu seria masinii dupa recrosare..
  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR