Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • florin23

  • Mesaje scrise: 6
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Kadett 1983 13 N
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Mai 2006

  • Mesaj Privat
daca puteti...pls help. Am nevoie de un litrometru de benzina(plutitor + dispozitiv) pentru kadett-ul din semnatura. E urat de tot fara el....Sad

Sau poate se poate adapta ceva?...orice solutie e binevenita. thanks
  • b82bog

  • Mesaje scrise: 400
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra Y17DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Sep 2005

  • Mesaj Privat
pe la dezmembrari ai incercat? Sau chiar in magazine. Nu cred ca e f scump . Bafta
  • Sandrino

  • Mesaje scrise: 54
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 1989
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Sep 2007

  • Mesaj Privat
Salutare fanii Opel Very Happy nu de curand am achizitionat un opel vectra a din 89 echipat full mai putin aer conditionat nu are,va rog sa ma ajutati cu o problema la care nu ii gasesc rezolvare.Problema este cu nivelul de benzina care nu mi-l indica corect,propietarul de la care am luat masina mia zis ca daca ii bag peste 30 litrii de benzina acul sare de pe rosu(rezervor 60 l),am duso la servis a ridicato pe elevator si mi-au spus ca indicatorul de benzina din rezervor are niste sarmulite tocite si din cauza aceea nu mai indica....Am fost la dezmembrari am luat alt indicator de benzina pe care l-am verificat acolo bagandu-ma sub masina am pus contactul de sub rezervor in indicator am pus contactul la bord si am miscat de tija indicatorului.... fericire merge....l-am cumparat i-lam dat mecanicului la montat si tot asa face pot sa bag si 20 l ca tot pe rosu ramane va rog sa ma ajutati daca va-ti mai confruntat cu astfel de probleme
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR