Parola noua?

Cum spune si titlul vand o pereche de faruri de vectra b2. Mentionez ca masina nu este de anglia is farurile mele de pe masina personala, le-am schimbat deoarece mi-am luat altele.

Dupa cum se vede si in poze is in perfecta stare, n-au nicio ureche rupta si nicio zgarietura pe "sticla". Farurile vin cu tot cu motorase dar din pacate nu stiu daca functioneaza pentru ca dupa ce mi-am schimbat becurile cu leduri in blocul de lumini acestea nu mai mergeau.Un far va veni fara protectia de bec din spate ( cauciucul acela ce protejeaza de praf interiorul).

Pret 270 lei. NU SE DAU SEPARAT

Aceasta poza a fost micsorata

Farurile o sa le curat cand vor fi trimise, is murdare deoarece atunci le-am scos de pe masina.

Tel : 0724285801
Ymsg: [email protected]
Sau PM
Up...stare impecabila !
Up maybe pentru un upgrade! pentru timisoara ajut cu montajul Very Happy
as fi interesat daca pot fi puse si pe b1 daca da le iau.

multumesc
Merg puse prinderile sunt aceleasi(la b1 mai trebuie ori taiata prinderea de jos de la farul meu ori indoita sau taiata tablita de la tine de la masina) numai ca mufa la tine din cate tin minte ii rotunda iar la mine ii dreptunghiulara...dar se pot modifica sunt sigur ca baietii din bucuresti pot sa-ti ofere asistenta Very Happy.
Nu trebuie taiata nicio prindere de la far, doar taiata o buza mica din aripa + inlocuit mufa rotunda cu cea dreptunghiulara.
Multumesc gaby de mufa eram sigur ca trebuie modificata, din pacate aceasta nu o pot oferii deoarece ii pe masina , dar o sa ma duc maine prin dezmembrari poate fac rost de 2 la un pret ok si atunci o sa am "pachetu" complet.
Bun,ok dar ca pret cam cat ar costa mufele sau pot fi " adaptate" de la farurile b1?
Multumesc
adrian_g86 a scris: Bun,ok dar ca pret cam cat ar costa mufele sau pot fi " adaptate" de la farurile b1?
Multumesc

Se cumpara papuci si se "papucesc" firele dupa aceea se indentifica care fire vin unde in mufa din farurile mele.

Sau cumperi mufele azi nu am mai ajuns pe la dezmembrari.
multam pt detalii
am primit coletul in stare perfecta.farurile sunt ok.om de incredere.

multam mult
Din punctul meu de vedere se poate inchide.

Sa le stapanesti sanatos colegu si bafta la modificari!
Multam, sa fie!

Hai si tu in Club

Inregistrarea este si va fi mereu gratuita.

Cont Nou