Parola noua?

Dezmembrez 2 opel Astra F

1. 100% functional , acte de germania OK (nr provizorii expirate)
Date : Astra F CC , an fabricatie 1995
Motor 1.6 16 valve , x16xel , 101 CP
Cutie viteze hidramata
Optiuni : trapa , AC nefunctional (lipsa freon )

2. Astra F caravan visinie - acte de germania OK
An fabricatie 1993 , motor 1.4 benzina
Cutie viteze hidramata
Optiuni :Oglinzi electrice incalzite

Pt detalii : 0722264974 - Mihai

Lista preturi:
motor 1.4 si 1.6- 1000 ron fiecare
cutie hidramata - 250 ron
calculator+imob+cheie - 300 ron
ceasuri bord - 100 ron
pompa frana-100
haion - 250 ron (cu tot cu accesorii)
coloana volan -150ron
radiator-200 ron
electroventilator - 80ron
geam usa - 70 ron / buc
geam spate (coltar) CC - 50 ron / buc
parbriz-150ron
aripa-100buc
bloc semnalizare- 50 ron
bloc lumini - 75 ron
bloc stergatoare-50 ron
scaune- 150 ron bucata
banchete - 150 setul
capitonaje - 100 ron toate4
pompa benzina - 120 ron
galerie evacuare - 150 ron
electromotor - 200 ron
alternator - 150 ron
caseta directie - 250 ron
pompa servo - 200 ron
punte spate neechipata - 100 ron/ completa-350ron
butuc spate cu abs - 120 ron
tamburi - 40 ron / buc
bara spate - 150 ron
bara fata fara proiectoare - 130ron
planetare -150 ron/buc
capota - 150ron
faruri - 150 ambele - 90 bucata
oglinzi electrice incalzite - 100 ron/buc sau 300 ron kitul complet(buton , cablaje complete si oglinzile )
semnalizari-30 buc/50 ron ambele
arc spate - 30 ron/buc
usa fara geam si macara 100 ron/buc
volan cu airbag - 200 ron
airbag pasager - 150ron
Tid - 30 ron
capac rezervor-20 ron
manere plafon 20 ron / buc
parasolare- 30 Ron buc / 50 amandoua
maneta schimbator- cu tot cu tija -80 ron
trapa cu tot sistemul- 200 ron
tapiterie plafon interior- 80 ron
jante 14 aliaj - 300 Ron set
instakatie AC completa - 700

Masinile sunt complete si functionale (momentan).. pentru alte repere postati un reply si va raspund in aceeasi zi. Sau sunati la 0722264974 - Mihai
Poze vor fi puse astazi sau maine cel mai tarziu.

Ultima modificare facuta de catre apasaciu la Lun 05 Dec, 2011 7:37 pm, modificat 1 data in total
Salut, m-ar interesa arcurile pe spate si tid-ul , cum facem ca eu sunt din cluj.
Salut.
Arcurile le vrei de la caravan sau de la cc?

Cu transportul, sincer, nu am mai trimis. O sa ma interesez la Cargus astazi cum se poate face cu ramburs. Daca ai alta preferinta pentru transport (alta firma), sa ma anunti. Sau daca stii alta metoda (poate ai pe cineva cu drum prin Bucuresti), anunta-ma.
apasaciu a scris: Salut.
Arcurile le vrei de la caravan sau de la cc?

Cu transportul, sincer, nu am mai trimis. O sa ma interesez la Cargus astazi cum se poate face cu ramburs. Daca ai alta preferinta pentru transport (alta firma), sa ma anunti. Sau daca stii alta metoda (poate ai pe cineva cu drum prin Bucuresti), anunta-ma.

Arcurile de la cc m-ar interesa, prin orice firma nu conteaza. Dupa ce afli trimite un msj. Nu prea am drumuri prin Bucuresti din pacate.
La Cargus, serviciul de transport + ramburs duce aproape de 45 ron. pentru un colet de 6kg. Daca iti convin 45 lei la un colet de 90 lei, deci totalul estimat de 135 lei, anunta-ma aici.
O sa intreb si la Posta Romana daca am drum maine Very Happy
Imi convine, in ce stare se afla arcurile si tid-u? O sa te sun sa vb la tel daca e ok.
ma interseaza si pe mine capitonajul plafonului de la astra f caravan pret si pune si tu poze
Daca vrea un coleg sa monteze instalatia AC, poti sa-l ajuti cu montarea ? ( masina lui e fara AC )
@sergiurullz - arcurile sunt in stare f buna , tid-ul la fel .

@dragosopelastraf - plafonul este ok . nici nu s-a fumat in masina aia . Poze maine se rezolva !

@vlad-OPC - tinand cont ca noi suntem mecanici de "duminica" din pacate nu te putem ajuta cu montajul instalatiei . Putem incerca in schimb sa gasim pe cineva dar nu promitem nimic .
Butoanele de recirculare si AC si butonul oglinzi un pret?
@florin baltatescu - butonul de oglinzi am vrea sa il dam cu tot cu oglinzile si cablajele pt cineva care vrea tot kitul . Daca nu se vinde in curand mai vb . Butonul de Ac si recirculare este cu tot cu cele 3 de deasupra - ventilatorul , dezburarirea , pozitia clapetelor etc . Sunt toate prinse pe aceeasi piesa ca sa zic asa . Va intereseaza asa ?
@dragosopelastraf - plafonul de la caravan este cu gaura pt trapa deoarece amandoua masinile au trapa . Poze multe cu masinile punem maine.
sorry, pozele se pun la deschiderea anuntului. Nu "mai tarziu", nu "maine", nu "mai incolo"

Hai si tu in Club

Inregistrarea este si va fi mereu gratuita.

Cont Nou