Parola noua?

Vand faruri angel eyes astra f model pana in '95 cand am dat farul de pe stanga jos am vazut ca este o ureche rupta , kit xenon 35w 6000k , pleoape din fibra una are o fisura de aprox. 1 cm masca modificata fara semn in dreptul semnului are doua fisuri , bara gsi originala fara capac si armatura din interior , arcuri fata sport cel de la care le am a spus ca se lasa 6 cm , eu nu am mai apucat sa le montez ,

VANDUT

VANDUT

60ron

310ron

VANDUT

210 ron

Contact aici sau pe privat

- Anunt expirat -

Ultima modificare efectuata valycraciun la Mar 13 Mar, 2012 10:50 am, modificat de 9 ori in total
Up
UP
zi-mi si mie pe privat sau cum vrei tu un ultim pret pt faruri te rog....
Deocamdata sunt rezervate pentru Cipicao, daca nu le ia te anunt sigur. O seara buna.
ok,multumesc frumos.....
atunci astept un semn de la tine....
s-au dat farurile?daca nu le vreau eu!ast rasp,ms!
katalin86 s-au dat farurile?daca nu le vreau eu!ast rasp,ms!

Daca nu le ia Cipicao este ph 17 mag la rand si abia dupa el daca nu ne intelegem te anunt pe tine. O seara buna.
Au mai ramas masca, bara gsi si arcurile sport.
up
Salutari. Mai ai bara gsi ?Very Happy Daca da...Din ce zici tu la faruri, sunt toate luate de pe un astra f din '95, nu ? Merg pe o astra f caravan din 12.1996 ?
Sal. Mai ai bara gsi? daca ai sunama nr tel. 0726728331
Salut, sunt interesat de grila, iti voi trimite numarul meu de telefon pe PM ca sa stabilim detalii!

Multumesc si bafta!
Ma intereseaza grila...astept un raspuns 0748127571 ..Merci!
Salut. Mai ai grila? Daca da ti-o cumpar eu.
salut in legatura cu bara de gsi o mai ai? si la ce pret te rog...ms
UP. Bara 300ron, arcuri 150ron, masca este cadou la ce se cumpara mai repede. Nu pot fi contactat telefonic, doar aici sau pe privat.
UP. Bara 200ron, arcuri 100ron, masca este cadou la ce se cumpara mai repede. Nu pot fi contactat telefonic, doar aici sau pe privat.
Arcurile au plecat la gabytzuxxl, a ramas bara 200 ron.
cumpar eu grila, cum procedam?

Discutii similare

Hai si tu in Club

Inregistrarea este si va fi mereu gratuita.

Cont Nou