Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra G
  • dragosheluv

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Astra 2005 z16xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Apr 2008

  • Mesaj Privat
Buna ziua si felicitari pentru reusita d-voastra, chiar daca a trecut ceva timp de atunci. As avea si eu o intrebare intrucat ma bate gandul sa fac si eu aceasta operatiune: ati avut probleme la ITP sau la R.A.R dupa modificare?
Eu am un V. Astra inmatriculat din 2010, am mers mult si bine cu RHD insa as vrea sa o modific sa o las tatalui meu. Mentionez ca pe talonul si cartea masinii scrie Opel si nu Vauxhall si nu este niciunde specificat ca este rhd sau lhd, insa nu stiu sigur daca RARul are posibilitatea sa verifice lucrul acesta (in baza de date sau poze la inmatriculare sau la itp?)
Astept cu interes raspunsul d-voastra.
  • chis cristian

  • Mesaje scrise: 264
  • Locatie: Arad
  • Masina: Omega 2002 y22dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Mar 2009

  • Mesaj Privat
e clar cã din serie reiese cã este cu volan pe dreapta,dar probabil cã dacã faci ceva hârtii o poți trece în acte și atunci e în regulã(cred cã trebuie întocmit ceva dosar dar trebuie verificat înainte sã nu ai o surprizã cã nu orice service este autorizat sã facã așa modificãri(eu am schimbat motorul și am întâmpinat așa problemã)).
  • avram1987

  • Mesaje scrise: 139
  • Locatie: Galati
  • Masina: Astra 2000 x14xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 04 Jun 2012

  • Mesaj Privat
eu zic sa te duci sa faci rar-ul cu ea asa si dupa sa o modifici
  • Lucian8822

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Harghita
  • Masina: Astra 2003 1800
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Feb 2017

  • Mesaj Privat
Buna ziua , vreau sa ma interesez si eu,am un opel astra bertone si vreau sa ii schimb volanul de pe dreapta pe stanga ..stie cineva sau poate sa ma ajute cu un numar de contact la ceva service..? multumesc anticipat
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra G

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR