Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • radu racheriu

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie:
  • Masina: Vectra 1992 C18NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Oct 2006

  • Mesaj Privat
bre fratilor..a trecut o buna bucata de vreme de cand caut pe internet informatii care sa-mi clarifice ce tip de portbagaj bare se potrivesc pentru opel vectra A..sincer Sad deja aproape m-am resemnat cu ideea ca numai pe la dezmembrari o sa aflu ceva..dar am zis ca poate cineva dintre voi stie de care..cum arata..si poate chiar imi da vre-un link doua..sa ma edific..
multumesc anticipat
  • mctoto

  • Mesaje scrise: 1,846
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Calibra 1993 C20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mai 2006

  • Mesaj Privat
de astea zici?


  • radu racheriu

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie:
  • Masina: Vectra 1992 C18NZ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Oct 2006

  • Mesaj Privat
multumesc mctoto..asa cred ca astea sunt..adica asa ceva am ginit si eu in epc..chestia e ca sunt asa de schitzate incat..dar nu asta ar fi neaparat neajunsul..eu vreau sa-mi cumpar nu doar sa am o imagine teoretica despre ele..si naiba sa le ia..nu gasesc nicaieri in comert unele care sa aiba clara specificata pe ele ca ar fi ok pentru vectra A..primele le vezusem la selgos..in jur de 1 mil-1,5 mil...tot felul de variante..dar nici unele pentru opel vecra A..asa ca am tot cautat pe net..am gasit si pe forum o adresa de magazin prin bucuresti cred..dar la 100 si ceva euro (si parca si fara tva)..asa cum am zis..inca nu am apelat la dezmembrari..
  • wwwcvro

  • Mesaje scrise: 196
  • Locatie: Galati
  • Masina: Vectra 1991 C20NE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jan 2005

  • Mesaj Privat
Si eu caut asa ceva.
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR