Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • iulian1971

  • Mesaje scrise: 7,081
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2008 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Dec 2006

  • Mesaj Privat
La politie o radiezi daca o inmatriculeaza cumparatorul sau daca duci adeverinta de la REMAT.
Sa ne spui cum o vei radia.
  • burzumescu

  • Mesaje scrise: 8
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jan 2010

  • Mesaj Privat
Pina la primavara nu fac nimic... intru in limpezire. Atunci, in functie de concluziile limpezirii si de situatia financiara, voi vedea incotro o apuc sau daca mai astept.

In cazul meu am folosit certificatul de dezmembrare. La administratia financiara dureaza doua zile pentru a primi stampila pe fisa de inmatriculare si certificatul ca s-a scos de la impozit (asta la sectorul 6 – posibil sa varieze in functie de sector/localitate). La politie (intrat-iesit in 5 minute la ora 08:30) se poate radia si in lipsa placutelor cu numarul de inmatriculare, dind o declaratie pe propria raspundere. Cum insa aveam cele doua zile la dispozitie “oferite” de administratia financiara, am recuperat placutele.

In sfirsit, acum chiar s-a terminat. Dupa ce scap de un ventilator de AC si de o pereche de anvelope, vor mai ramine citeva poze si niste amintiri.

Cu bine!

Andrei
  • ccostras

  • Mesaje scrise: 714
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Omega 2002 Y25DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Nu prea am inteles, ai dat-o la dezmembrare pana la urma? Ca ma interesa pe mine capota
  • deleted-11331

  • Mesaje scrise: 768
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Nov 2007

  • Mesaj Privat
ai mai facut ceva colegule cu omega ? ma interesa si pe mine cateva piese...
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR