Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Probleme Tehnice
  • ARekynul

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Jan 2017

  • Mesaj Privat
Eu sincer as vrea sa il repar pe al meu. Dar mana de lucru e foarte scumpa in germania mai exact in jurul sumei de 700 de euro mi-au cerut . Nu am prea mult timp la dispozitie sa umblu la masina di nici locul unde sa desfac motorul. Chei am pe toate masurile si pricepere mina de mecanica dar am un prieten care stie mult mai bine mecanica (segmentare, curea de distributi si rest) piesele sunt scumpe. Dar azi am gasit pe internet o masina identica (numai ca e din 2003 si a mea e din 99)la mana a 2a cu 500 de euro perfect functionabila la proba si nu stiu ce sa fac , o solutie ar fi cumparatea masini si tinuta pentru piese dar nu am timpul necesar. Voi ce imi sugerati sa fac.

Multumesc pentru raspunsul anterior si anticipez cel viitor
  • rekynul

  • Mesaje scrise: 4
  • Locatie: Germania
  • Masina: Astra 1998
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 10 Dec 2016

  • Mesaj Privat
Buna seara tin sa va anunt k nu am luat masina pt ca nu era asa de buna cu o lauda omul.
As avea o intrebare :Daca pun si eu aditiv pentru benzina cu a pus un coleg credeti ca ar fi indicat? Adica nu se intampla nimic rau cu masina in sens ca mai rau decat e(mers in 3) . Oricum duminica ma pun sa curat clapeta de aceleratie ,egr si injectoarele si daca am timp deschid si capacul de la culbutori cu speranta ca problema e poate la suprafata
Skip ads

  1. Home
  2. Probleme Tehnice

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR