Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Corsa
  3. Corsa C/Combo C
  • catastefan

  • Mesaje scrise: 5,916
  • Locatie: Galati
  • Masina: Corsa 2001 Z12XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Jan 2012

  • Mesaj Privat
Opcom nu scoate cod la Astra H
Doar la Corsa C...Meriva A...Tigra B
  • sebage

  • Mesaje scrise: 2,477
  • Locatie: Alta tara
  • Masina:
  • Status: Online
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2019

  • Mesaj Privat
Colegul @catastefan, are perfecta dreptate la Astra H nu poti citi atat de simplu codul de securitate.
Aici, cei de la Opel s-au gandit sa fie ceva mai palpitanta treaba cu aflarea codului de securitate.
Dar daca stii codul, poti programa instrumentele cu codul de securitate al masinii, insa ... oare cine si de ce le-a resetat. Daca nu ai aceasta informatie, iar masina functioneaza bine, poate ar fi ok sa le dai pace Smile
Daca nu stii codul, se mai complica putintel treaba...dar nici un capat de țarĂ£ nu este
  • blackshaddow

  • Mesaje scrise: 702
  • Locatie: Tulcea
  • Masina: Tigra 1998 X14XE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jun 2009

  • Mesaj Privat
salutare multumesc fain pentru raspunsuri
ceasurile au fost schimbate cu alte ceasuri cu leduri modificate pe culoarea preferata de mine si codate pe masina mea de catre cel ce a facut modificarea
se pare ca nu le-a codat cu codul meu
am un soft VAUXcom,am cautat peste tot in toate modulele sa programez codul meu de securitate pe care il stiu si este recunoscut cand il introduc
ma poate indruma cineva in ce loc,in meniul VAUXcom pot programa codul meu de securitate?
pur si simplu sunt eu perfectionist si nu vreau sa ma impiedic de aceasta eroarede fiecare data cand fac o diagnoza
in rest masina merge fara probleme
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Corsa
  3. Corsa C/Combo C

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR