Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  • remus81

  • Mesaje scrise: 77
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Vectra 2006 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jul 2009

  • Mesaj Privat
gabonne a scris:m-am saturat de braduti si alte chestii asa ca am luat un sistem din acela cu acumulatori si rezerva spray (ambipur sau glade sau ceva in genul asta - a fost promotie in supermarketuri e la 10 lei ), elibereaza un fasss la 30 de minute, si vreau sa spun ca de vreo luna am mereu masina frumos odorizata

Nu miroase prea tare cand elibereaza fasss-ul? Shocked
Skip ads

  • gabonne

  • Mesaje scrise: 1,302
  • Locatie: braila
  • Masina: Vectra 1993 1.7TD
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Sep 2006

  • Mesaj Privat
nu, ca doar nu l-am pus langa nasul meu!
  • andreitdi

  • Mesaje scrise: 36
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Oct 2008

  • Mesaj Privat
eu folosesc odorizant lichid de la paloma (new car sau fresh).am mai incercat si altceva dar nu am fost multumit, deci nu merita amintit.
pentru ca m-am cam plictisit de paloma si trebuie sa am grija sa nu curga pe bord m-am gandit sa incerc areon solver/gold sau cel tip buretel care il foloseste si remus81 si care am auzit ca miroase f bine.
deci...ce ma sfatuiti areon sau cutie de pateu ?care persista mai mult ?care miroase mai puternic ?
  • remus81

  • Mesaje scrise: 77
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Vectra 2006 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jul 2009

  • Mesaj Privat
La mine s-a cam dus buretelul si am luat si eu aeron.Nici nu se compara.Buretelul era mult mai bun,e si mai scump.Cred ca o sa ma intorc la buretel Very Happy
Skip ads

  • Daniel

  • Mesaje scrise: 2,830
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2012 A17DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Dec 2004

  • Mesaj Privat
Eu mai luam de la rompetrol o "floricica" parfumata ( antitabac). Are un miros mai mult decat placut ( si foarte discret ). Altceva nu am pus. Din pacate se gaseste foarte greu. Rezista cam 2 luni.
  • frumushel

  • Mesaje scrise: 330
  • Locatie: Braila
  • Masina: Astra 2008 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Oct 2008

  • Mesaj Privat
smoker here...
Fumator si nu prea menajez masina de chestia asta. De cateva luni folosesc si eu tot paloma. Mi se par bune si au si mirosuri mai finute nu numai dulcegarii
  • lenty24

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Astra 2006 z17dl
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jul 2009

  • Mesaj Privat
cel mai bun parfum de masina ,l am luat cand am fost an germania acum 6 luni sa mi iau astra h.am ajuns la magazinu de granita cu olanda<cunoscatorii stiu>si am zis sa mi iau un ambi pur de germania ca poa e mai bun ..de unde ni ci nu sa simtit mirosu,si ca sa fie suma rotunda pana la 10 euro am luat niste braduti wander culoarea albastra .pot sa spun ca m as mai duce pana acolo numai pt acel bradut .
  • lenty24

  • Mesaje scrise: 7
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Astra 2006 z17dl
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 09 Jul 2009

  • Mesaj Privat
am uitat ceva !care aveti posibilitatea ancercati acei braduti ieftini si buni.....vbr dupa cei folositi
Skip ads

  • gxg_tm

  • Mesaje scrise: 1,176
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Agila 2002 ARY
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Jan 2008

  • Mesaj Privat
AVETI GRIJA LA BRADUTII CU REZERVOR , LICHIDUL din rezervor daca a cazut pe bord TOPESETE PLASTICUL
am patit-o la matizul de la firma ,si la opel pe mansonul original de la schimbator
la matiz a cazut pe bord si casetofon pt numai cateva secunde si a topit din bord iar fata de la castofon s-a lipit de bord !

eu tot areon silver folosesc e mai bun decat majoritatea deodorantelor de masina , dar m-a facut curios buretelul misterios
  • URAGAN

  • Mesaje scrise: 2,810
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Vectra 2001 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Eu utilizez deo-auto aroma lamaie- Dr.Marcus.
  • andreitdi

  • Mesaje scrise: 36
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2008 Z14XEP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Oct 2008

  • Mesaj Privat
am luat si eu odorizant din acela cu buretel (3 bureti in cutie de tabla) dar nu sunt prea multumit.
a costat 33 lei (3 lei transportul) si mirosul e foarte discret cu toate ca am desfacut cutia si am am ridicat toate bucatile in picioare (asta se face dupa prima luna) pentru ca nu mirosea deloc.
poate m-am asteptat eu la ceva mai deosebit(dupa cat l-au laudat toi) sau am nimerit o aroma mai slaba.cert e ca nu mai incerc dupa ce se termina asta.
revin la cele lichide paloma sau bradut wunderbaum new car.
  • Okta43

  • Mesaje scrise: 817
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Astra 2010 A14XER
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Aug 2010

  • Mesaj Privat
am luat si eu ieri AREON GOLD, e parfum si se pulverizeaza pe o chestie de ti-o dau ei la el, 25 lei a costat si miroase super tare..

un prieten l-a luat sa dea pe el ca ii placea cum miroase Smile)))=))))
Skip ads

  • mariuspetre11

  • Mesaje scrise: 32
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Dec 2010

  • Mesaj Privat
salutare tuturor. Pana acum 3 luni foloseam tot felul de braduti. in spacial Wunder baum new car simteam ca miroase a opel. Dupa ce am cauat pe net ca tot asa nu mai faceau fata am incercat cws frutto e mirosul ala de guma turbo. Am cumparat o sticluta de cw Shocked s 85 ml si o tin acasa am umplut un recipiet de ambipur si mai dau din cand in cand pe un bradut vechi. Mirosul e genial si chiar dureaza. va recomand sa il folositi. Grija ca pateaza.
  • Unty

  • Mesaje scrise: 25
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Vectra 2001 z16xel
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Dec 2010

  • Mesaj Privat
sticluta daia cu dop de lemn cu esenta de guma turbo WIN!
  • Gabello

  • Mesaje scrise: 1,149
  • Locatie: Giurgiu
  • Masina: Astra 2001 y1,7dti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Mai 2009

  • Mesaj Privat
Folosesc braduti din benzinarie, Vanesica mi se pare ca se numesc, imi place sa schimb mirosul mai des, ca ma plictisesc de el, sau nu il mai simt, cel mai bine miroase cel cu buretelul, sau cartonul violet. Mai sunt niste parfumuri cum spune si colegul mai sus, cu capac de lemn, multe sunt prea dulci, am cumparat insa din piata din Ruse, un parful la sticluta de ceai verde ''Green Tea'', foarte frumos miroase, am cautat si in giurgiu, dar nu am gasit aroma aceea de ceai verde, sunt numai dulcegarii"trandafiri vanilie portocala'' am tot cautat insa fara succes. Dar niciun miros nu se compara cu mirosul de ''masina noua''
  • Sileticu

  • Mesaje scrise: 371
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 1996 x17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Jan 2009

  • Mesaj Privat
Unty a scris:sticluta daia cu dop de lemn!

atentie ca "dizolva" bordul daca scapi picaturi pe el
  • Pisboy

  • Mesaje scrise: 705
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 2004 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Mai 2009

  • Mesaj Privat
eu mi-am luat o conserva California Scents,Sunt super,biodegradabile ,produse in SUA.

Se gasesc mai greu dar se gasesc,ajung in jur la 20 ron s tin 2 luni.
  • tymonelu

  • Mesaje scrise: 64
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Astra 1997 X16SZR
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 11 Jan 2011

  • Mesaj Privat
Am luat si eu acum o luna un lantisor dela din lemn parfumat, persista mult si da bine si la decor. Sunt diferite arome (exotic, ocean, vanilie etc) si la pret, eu zic ca se merita, e 4-5 lei.
  • kallyo

  • Mesaje scrise: 1,390
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 2001 z18xe
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jun 2010

  • Mesaj Privat
CWS frutto miros bun o tin in sticluta legata de oglinda cat si pe braduti in spate la portiere Very Happy
  • pocris

  • Mesaje scrise: 261
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2005 Z17DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 14 Oct 2010

  • Mesaj Privat
Eu folosesc Ambipur AntiTabac gel. Multumit de el!

http://www.shopmania.ro/mag...gr~p-7170139.html

Mai am in portbagaj pentru "urgente" un spray tot Ambipur

http://comenzi.austral.ro/g...n-300ml-p4957.htm
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR