Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H
  • tenk

  • Mesaje scrise: 127
  • Locatie: Iasi
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Jul 2011

  • Mesaj Privat
Ma bucur ca dezbatem subiectul asta, chiar daca poate nu e considerat de mare importanta. Si as vrea sa le multumesc colegilor care contribuie cu info si poze.
As mai avea o rugaminte la cei care spun ca nu au aceasta problema... daca se poate mentionati anul de fabricatie, poate s-au folosit alte materiale sau sisteme.

Multumesc anticipat!
PS: am cautat cargo box si acea flansa de plastic si nu am gasit nimic. Ceva coduri de original?
  • sorindf2000

  • Mesaje scrise: 1,062
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Feb 2011

  • Mesaj Privat
A mea a fost fabricata in luna 12.2004, in Belgia si a fost adusa in Romania din Germania. In portbagaj, era dotata pentru Flex Organizator, parca asa se cheama optiunea aia cu sine montate pe marginea portbagajului si niste plasa cu care puteam sa compartimentez in diverse moduri portbagajul. In rest nu avea nimic deosebit, mocheta acea care era dura, adica nu se putea indoi cu mana, care cred ca este identica pentru toate masinile, si acel plastic care ti l-a aratat @george_eu25 si care venea pus peste piulita cu care se fixa roata de rezerva.
  • mitza76

  • Mesaje scrise: 55
  • Locatie: Cluj
  • Masina: Astra 2006
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Dec 2011

  • Mesaj Privat
cine nu o are acea piesa de plastic care vine peste surubul de la roata si vrea sa scape de asa-zisa curbare a placajului din portbagaj poate sa faca in felul urmator ,sa isi procure o roata de rezerva normala si s-a rezolvat problema,pentru ca placajul sta exact pe roata
  • piolet

  • Mesaje scrise: 165
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Corsa 2005 Z13DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Mar 2010

  • Mesaj Privat
corect, eu am roata de rezerva normala si nu s-a curbat.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR