Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H
  • alladin_allibaba

  • Mesaje scrise: 1,478
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2009 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Apr 2007

  • Mesaj Privat
Stai linistita ca nu o sa mai primesti un raspuns concret de la persoana respectiva. Wink
Skip ads

  • micky001

  • Mesaje scrise: 1,318
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Omega 1997 x20se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Ciudat ca anuntul a fost pana ieri,dar azi in ciuda tuturor cautarilor,nu dai de el.


Normal,asta este doar inceputul... Laughing ,bani lichizi,ceva avans...

Bine,daca te plictiseai in weekend,e buna o sporovaiala de-asta,asa,sa-ti treaca vremea.Baga-i si tu,ca banii-i ai la o ruda mai departe,si nu ai cum ajunge acolo,ca "iarna nu-i ca vara",si tare ti-ar fi fost de folos un imprumut de 200euro,sa ai de drum,cu asigurarea ca daca-ti da,dai tu pe masina apoi 2000,nu 1300 Laughing
mama lui de sharlatan!
  • sorindf2000

  • Mesaje scrise: 1,062
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Feb 2011

  • Mesaj Privat
...eu m-as face "proprietar" pe cel mai tare Maybach de pe mobile.de si l-as oferi la "schimb+diferenta din partea mea" pe GTC-ul ala de 1300 euro...Smile)
  • micky001

  • Mesaje scrise: 1,318
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Omega 1997 x20se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Laughing ...pai ai pierde diferenta,fara sa te alegi cu nimic! Laughing schimb cu diferenta din partea GTC!Merg si eu! Laughing
Skip ads

  • am-draci

  • Mesaje scrise: 181
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2007 Z19DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Aug 2011

  • Mesaj Privat
sau.... propune-i un schimb,
zi-i ca i dai un vectra c facelift din 2000 Smile si cu ceva diferenta din partea lui, acolo de o sticla de vin
iti dau eu poze sa-i arati...din toate pozitiile, sa fie credibil, nu ca el Smile
ai apoi....tan tan...iti dau eu 3mii pea ea Smile)
  • sorindf2000

  • Mesaje scrise: 1,062
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Feb 2011

  • Mesaj Privat
...cred ca a prins idea...@autorul...Smile)...propun sa mutam toate comentarile de pe topicul asta la..."sa ne descretim fruntile"...ce ziceti...ar merge acolo? Smile
  • cip077

  • Mesaje scrise: 1,301
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Frontera 2003 2,2 dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 22 Feb 2009

  • Mesaj Privat
Judecand dupa ultima postare de la 'descretire de frunti', eu cred ca nu e cazul sa muti discutia acolo Idea .
Incep din zi in zi, sa-mi para rau ca am indragit asa mult C.O.
In rest..., la discutia de aici... teapa curata. Si eu am avut 'binefacatori' dintr-astia.
  • bvirgil1979

  • Mesaje scrise: 74
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2004 Z17dtl
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 16 Jul 2007

  • Mesaj Privat
Si va mai mira cum de sunt atatia oameni pacaliti cu povesti de genul?
Eu unul nici nu as deschide mail-ul (sau ma rog,anuntul) sa citesc asemenea ineptii.
Cine vrea chilipir isi merita soarta(stiu par e fi ,,evil,, dar e mai bine asa).
De ce inainte de a cumpara o masina(ieftina),multi nu deschid un site auto de specialitate sa vada cam care este pretul pietei unei astfel de masini?Raspunsul este unul singur: MAMA,FAC AFACEREA VIETII MELE! Laughing
Pana cand romanul(sau orice natie) nu se va destepta,ei vor avea se ,,manca,, fara prea mara efort.
Skip ads

  • sorindf2000

  • Mesaje scrise: 1,062
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Feb 2011

  • Mesaj Privat
cip077 a scris:Judecand dupa ultima postare de la 'descretire de frunti', eu cred ca nu e cazul sa muti discutia acolo Idea .
Incep din zi in zi, sa-mi para rau ca am indragit asa mult C.O.

...nu trebuie sa te superi...Smile...asa sunt unii oameni...le plac doar glumele facute de ei, restul sunt "off topic" si autori pot fi penalizati foarte drastic...si daca se supara si mai tare...inchide topicul, chiar si forumul...poate sa-ti inchida si calculatorul de acasa daca vrea el...Smile)...wireless...
Pe mine, tentative asta de teapa m-a facut sa ma distrez...sunt sigur ca si @autorul s-a distrat de minune dupa ce a inteles cum sta treaba cu oferta aia...deci...eu zic ca mergea.
  • micky001

  • Mesaje scrise: 1,318
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Omega 1997 x20se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Dec 2007

  • Mesaj Privat
"I-auzi braul !.." Laughing

interesat careva? Laughing
  • sorindf2000

  • Mesaje scrise: 1,062
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Feb 2011

  • Mesaj Privat
Oare o fi... de acelas "autor"...sau cu "autor" necunoscut...Smile ? Parca Opelul GTC, era la 1300 E...iar Audi asta A8 doar 1200..ce-au mai "cazut"...marcile astea din grupul VW...mai ales Audi A8, sub Opel Astra GTC 1.9CDTI/150CP... Very Happy . Poate totusi la Audi-ul A8 din anuntul asta e vorba doar de "timbrul de mediu", ca are motor mare...si asta-l trage inapoi...oricum, afacere "buna"...cea mai "buna"...pentru cine pune "mana" pe masina asta... Rolling Eyes
  • mileacla

  • Mesaje scrise: 154
  • Locatie: Calarasi
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 20 Dec 2012

  • Mesaj Privat
micky001 a scris:"I-auzi braul !.." Laughing

interesat careva? Laughing

am mai intalnit anunturi in care au gresit `numaratoarea`......nu a observat ca mai trebuie un 0(zero)
Skip ads

  • Dya87

  • Mesaje scrise: 5
  • Locatie: Alba
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Jan 2013

  • Mesaj Privat
... in fine m-am distrat putin in weekend cu respectiva persoana numai ca m-am cam plictisit si azi nu am mai avut rabdare si i-am zis cateva vorbe de "bine" Smile)
  • micky001

  • Mesaje scrise: 1,318
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Omega 1997 x20se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Pai? Laughing Dezvolta!Hai ca ne place sa auzim,care mai este topul la de-alde' astia! Laughing
  • alladin_allibaba

  • Mesaje scrise: 1,478
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2009 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Apr 2007

  • Mesaj Privat
Da...!
  • autoph12

  • Mesaje scrise: 155
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2001 y20dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Nov 2012

  • Mesaj Privat
S-au inmultit anunturile de genul asta in ultimul timp. Cel putin ieri si azi au aparut 3 Astra H si GTG la 1200-2000 E, toate dupa 2007, unele chiar cu navi. Toate au anunturile intr-o franceza pocita, dar localitatile difera la toate. Oare chiar mai tine chestia asta? .....
  • micky001

  • Mesaje scrise: 1,318
  • Locatie: Constanta
  • Masina: Omega 1997 x20se
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 26 Dec 2007

  • Mesaj Privat
Tine,tine!Atata timp cat vor exista balti,se vor gasi si broaste...Multi nu se "sfatuiesc",de frica sa nu-i fie suflat chilipirul de sub nas.Si...evident ,si-o iau! Smile
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR