Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning
  • Mihailee

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2006 ijt
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 30 Mai 2015

  • Mesaj Privat
Salutare,
Cel mai adevarat cornering care intr-adevar se face utila ca functie si nu are niciun motiv de amneda sau mai stiu eu ce, este cel folosit la BMW. Am avut ocazia sa vad functia asta la un M5 2011+ ca an, si vreau sa va spun ca nu este vorba despre aprindearea unui proiector ba pe stanga ba pe dreapta, este vorba de faza scurta care pleaca efectiv cu unghiul spre partea in care virezi... Absolut genial! Nu va mai spun ce mai facea sistemul acelei masini ca da ti si voi in boala ca mine. Ala mi s a parut cel mai interesant cornering si adevarat.
  • h0rm0n

  • Mesaje scrise: 3,973
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 2001 Y26SE
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 31 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Este si pe Passat si pe multe altele....
  • deleted-30842

  • Mesaje scrise: 1,418
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 06 Mar 2009

  • Mesaj Privat
Si astra j cu AFL are asa ceva din fabrica in far cu becuri h11 spre interiorul farului si se aprind la viteze de pana la 50 km\ora si la viraje.Eu am asa ceva ,e ok dar acele becuri de cornering h11 ,din cauza caldurii degajate de becuri s-a topit oglinda din far deasupra acestor becuri de cornering si pur si simplu curgea plasticul la ambele faruri ceea ce nu e ok ,tinand cont la cat costa un far AFL original 😈😈😈Asa ca am cumparat becuri led h11 cu tot cu rez .de anularea erorii si sper sa nu mai am problema asta ,doar ca inca nu le-am montat.
Skip ads

  1. Home
  2. Ingrijire si Intretinere
  3. Tuning

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR