Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  • arthurro

  • Mesaje scrise: 832
  • Locatie: Miami Florida
  • Masina: Omega 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Aug 2004

  • Mesaj Privat
acum putem comunica foarte usor intre noi. Am gasit un soft si cu ajutorul un microfon putem discuta exact ca la telefon gratis. putem organiza conferinte cu mai multi useri are messenger si multe alte facilitati.

Imi pare rau pentru off forum dar mi se pare super interesant.
Sofftul il puteti lua de aici: www.televiziunea.ro/soft
Skip ads

  • wtf

  • Mesaje scrise: 96
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 07 Nov 2004

  • Mesaj Privat
Putem mult mai usor pe Yahoo messenger (il are mult mai multa lume) , o conferinta si gata Smile
  • arthurro

  • Mesaje scrise: 832
  • Locatie: Miami Florida
  • Masina: Omega 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Aug 2004

  • Mesaj Privat
incearca nu ai nik de pierdut. poate o sa-ti schimbi parerea. credema ca foloseam yahoo pana acum s nu se compara la servicii.

Userul meu este mihaifarcus
  • chiciuc

  • Mesaje scrise: 1,372
  • Locatie: Craiova
  • Masina: Vectra 1997 X20DTL
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Apr 2004

  • Mesaj Privat
pe ce porturi comunica ?
Skip ads

  • Thanatos

  • Mesaje scrise: 1,108
  • Locatie: constanta - dk
  • Masina: Vectra 2000 X18XE1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Aug 2004

  • Mesaj Privat
pai mai bine dadeai direct linku, cei mai multi stiu de skype, are 48milioane de utilizatori.


www.skype.com

e foarte bun programul are super codecuri de voce, si nici nu suporta comparatia cu yahoo, care nici macar fullduplex nu este.
am folosit skype acum un an, a fost foarte popular aici, pt ca este facut de un danez (acelasi care a facut si kazaa).
exsita si aparate telefonice voip care folosesc skype ca protocol.

The minimum requirement is that Skype needs unrestricted outgoing TCP access to all destination ports above 1024 or to port 80 (the former is better, however). If you don’t allow either of those, Skype will not work reliably at all. Voice quality and some other aspects of Skype functionality will be greatly improved if you also open up outgoing UDP traffic to all ports above 1024, and allow UDP replies to come back in.
  • arthurro

  • Mesaje scrise: 832
  • Locatie: Miami Florida
  • Masina: Omega 1996 X20XEV
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 15 Aug 2004

  • Mesaj Privat
Pai asta le explicam si eu Very Happy . la noi in ro nu prea e cunoscut poate la tine acolo in Dk. Eu unul am kitul de la un prieten din olanda si nu stiam linkul.Oricum l-am folosit si este super.asta e important si m-am gandit sa-l foloseasca si altii.

Ps. stiu si de aparate tipul asta a zis ca atunci cand se intoarce din olanda aduce si pt. mine unul.
  • Thanatos

  • Mesaje scrise: 1,108
  • Locatie: constanta - dk
  • Masina: Vectra 2000 X18XE1
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Aug 2004

  • Mesaj Privat
Nu merita aparatul ala. Daca vrei telefoine adevarata, iti vand eu solutie profesionala VoIP, Skype de jucarie.

BTW....e plin de romani pe Skype. de aia am renuntat eu la el, ca ma tot sunau glumeti din Romania; sti cum e vorba aia, "tine'ma de orice, doar de vorba nu"
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR