Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H
  • marka

  • Mesaje scrise: 122
  • Locatie: Olt
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Nov 2011

  • Mesaj Privat
Am reușit sã pun piesele, update la soft, activat cu op-com dar acum se aude un pãcãnit constant în boxe și foarte încet sunet din sursa audio conectatã la mufã? Ceva idei?
Skip ads

  • marka

  • Mesaje scrise: 122
  • Locatie: Olt
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Nov 2011

  • Mesaj Privat
Dupã desfacerea unitãții și curãțat de reziduri de pastã unde s-au montat piesele acum se aude în stânga perfect clar și fãrã distorsiuni, iar în dreapta se aude doar un pãcãnit constant. Unde trebuie sã mã uit? Las un video sã vedeți despre ce este vorba. https://youtube.com/watch?v=wgw84VZi1I4
  • GCosmin146

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Feb 2020

  • Mesaj Privat
Salut tuturor am si eu o problema cu cd 70 navi ...Pe auxiliar are un pacanit si nu reda nici o melodie...Ma poate ajuta cineva...Multumesc si scuze daca am postat gresit
  • GCosmin146

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 12 Feb 2020

  • Mesaj Privat
marka a scris:Dupã desfacerea unitãții și curãțat de reziduri de pastã unde s-au montat piesele acum se aude în stânga perfect clar și fãrã distorsiuni, iar în dreapta se aude doar un pãcãnit constant. Unde trebuie sã mã uit? Las un video sã vedeți despre ce este vorba. https://youtube.com/watch?v=wgw84VZi1I4

Salut ai rezolvat cu acel pacanit?
Skip ads

  • lupan bogdan

  • Mesaje scrise: 233
  • Locatie: Brasov
  • Masina: Astra 2004 Z14xep
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 18 Mar 2016

  • Mesaj Privat
GCosmin146 a scris:Salut tuturor am si eu o problema cu cd 70 navi ...Pe auxiliar are un pacanit si nu reda nici o melodie...Ma poate ajuta cineva...Multumesc si scuze daca am postat gresit



Bunã, ție îți pãcãne deoarece bizonii ce le vând cu aux in activeazã doar din soft... piese în interior ioc...
  • marka

  • Mesaje scrise: 122
  • Locatie: Olt
  • Masina: Astra 2005 Z17DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Nov 2011

  • Mesaj Privat
GCosmin146 a scris:
marka a scris:Dupã desfacerea unitãții și curãțat de reziduri de pastã unde s-au montat piesele acum se aude în stânga perfect clar și fãrã distorsiuni, iar în dreapta se aude doar un pãcãnit constant. Unde trebuie sã mã uit? Las un video sã vedeți despre ce este vorba. https://youtube.com/watch?v=wgw84VZi1I4

Salut ai rezolvat cu acel pacanit?

Da, am desfãcut iar unitatea și am curãțat mult mai amãnunțit toate piesele lipite, deoarece am folosit pastã de lipit smd și a mai rãmas pe lângã piese și fãcea contact între piese. Acum totul este ok. Am cumpãrat și un adaptor bluetooth care stã în permanențã în mufã și pur și simplu sunt mulțumit de investiție.
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Astra
  3. Astra H

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR