Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A
  • borsy

  • Mesaje scrise: 3,025
  • Locatie: Alba
  • Masina: Insignia 2011 A20DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mai 2013

  • Mesaj Privat
Sunt nou pe aici, dar imi incerc norocu si vreau sa deschid un topic nou Very Happy . Sunt posesor de Insignia Sport Tourer si as vrea sa dicutam un pic despre ce odorizant auto i s-ar potrivi la o astfel de 'felina' ? Eu am folosit pana acum (inclusiv vechea masina) bradulete wauder baum si spray areon silver, care mirosea bestial dar cam naspa de folosit, tot timpul trebuia sa pulverizez si mirosul nu persista foarte mult timp. acum am ceva de la paloma cu lichid(l-am pus undeva unde sa nu pateze ca..... Smile ) , miros sport, e ok dar mai bine mirosea areonul. am tot auzit de california scens golden state deligt (guma turbo) si cws frutto. voi ce parere aveti? ce credeti ca i s-ar potrivi? ce folositi?
Skip ads

  • george_slz

  • Mesaje scrise: 547
  • Locatie: Buftea
  • Masina: Astra 2007 z13dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 29 Jul 2006

  • Mesaj Privat
Ti-ar trebui un scutec de bebelus cufuricios! Ce k@k@t vrei tu sa ne spui ca la tine mirosea mai bine in vechea masina si ca ti-ai dori sa miroasa la fel si in asta mai noua?! Si ti tu neaparat sa discuti despre asta?!
  • borsy

  • Mesaje scrise: 3,025
  • Locatie: Alba
  • Masina: Insignia 2011 A20DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mai 2013

  • Mesaj Privat
ho giagiki, nu te ambala prea tare. nu am vrut sa ofensez pe nimeni. pur si simplu vroiam sa aflu ce odorizante foloseste lumea sa vedem care is mai bune (durata, miros, mai simplu de folosit) ca sa nu mai aruncam banii pe fereastra aiurea, ca de, acum daca avem insignii nu are rost sa ii imbogatim pe altii. daca citeai mai bine topicu vedeai ca nu am spus ca mirosea mai bine in vechea masina ci ce odorizante am folosit inclusiv la asta noua
  • Protektor

  • Mesaje scrise: 497
  • Locatie: Harghita
  • Masina: Insignia 2011
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Feb 2011

  • Mesaj Privat
D, Absolut superb. Daca as fi admin l-as pune la gluma zilei!
Skip ads

  • borsy

  • Mesaje scrise: 3,025
  • Locatie: Alba
  • Masina: Insignia 2011 A20DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mai 2013

  • Mesaj Privat
oameni buni, curaj ca e gratis Very Happy . Spuneti ce odorizante folositi, ca asa ajutam pe multa lume (gen ; bani aruncati pe fereastra, bord topit, miros de toata prastia)
  • cangri

  • Mesaje scrise: 5,414
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2010

  • Mesaj Privat
Fiecare are gustul lui.
Eu acum am braduleti Wunder-baum (sau cum se scrie) cu miros de piele.
Am folosit si Golden State Delight dar nu mai gasesc originale si nu mai tin ca inainte.
  • sorindf2000

  • Mesaje scrise: 1,062
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Feb 2011

  • Mesaj Privat
borsy a scris:oameni buni, curaj ca e gratis Very Happy . Spuneti ce odorizante folositi, ca asa ajutam pe multa lume (gen ; bani aruncati pe fereastra, bord topit, miros de toata prastia)


..."Cauta" face adevarate minuni atunci cand este folosita...pana la urma un odorizant auto miroase la fel si in Insignia recent achizitionata si in Astra F de 20 de ani...

odorizant auto
odorizant auto

si ca sa nu mai deschizi inca un topic...gen...cu ce dau pe cauciucuri ca sa fie ca noi?...poti sa citesti aici:

ClubOpel > Ingrijire si intretinere > Review produse auto
atasez si link-ul sa nu fie prea greu de cautat
Review produse auto

Lectura placuta!
  • sebastian_dorca

  • Mesaje scrise: 155
  • Locatie: Timis
  • Masina: Insignia 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2010

  • Mesaj Privat
M-ar interesa si pe mine ce ph are apa cu care va spalati Insignia? La cealalta masina, apa cu care o spalam avea un ph 7,1 si am fost foarte multumit !
Nu stiu daca pt Insignia e bun ph-ul asta ! Va rog ajutor urgent pentru ca nu-mi mai gasesc masina in parcare de murdara ce e !

Prietene,deschizi un topic doar ca sa te gasesti in treaba? Tu ai citit ce ai scris inainte de a posta?
Skip ads

  • cont-sters-27243

  • Mesaje scrise: 1,320
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Dec 2008

  • Mesaj Privat
Lasati-l bre in pace, e excitatia de la inceput. Ca atunci cand te insori, ai ochi doar pentru nevasta, e cea mai buna, cea mai fiabila, cea mai aratoasa. Dupa vreo doi ani, incep si iti fac ochii ca girofarele pe strada dupa bunaciuni.
Ontopic: folosesc cu incredere si destul de des spre rusinea mea odorizant Kent 8.
  • sorindf2000

  • Mesaje scrise: 1,062
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Feb 2011

  • Mesaj Privat
Very Happy...am auzit ca, cu sifon se spala cel mai bine...@sebastian_dorca, eu n-am incercat pentru ca am Astra h si cica, da cele mai bune rezultate doar pe masinile mai noi...am un prieten care a dat pe o Astra G, e adevarat ca nu a folosit sifon ci apa minerala D@%?a ...ca era inchis la sifonarie la 12 noaptea si...i s-a matuit grav de tot...deci, nu m-am riscat nici eu...
PS
...@forbidden27..o intrebare, de unde iti iei odorizantul asta Kent 8....? ...ca nici astea nu mai sunt ce erau odata...
  • borsy

  • Mesaje scrise: 3,025
  • Locatie: Alba
  • Masina: Insignia 2011 A20DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mai 2013

  • Mesaj Privat
rog administratorii sa inchida topicul ca se pare ca deranjeaza pe multa lume. si mirosul difera de la o masina la alta chiar daca se foloseste acelasi odorizant in ambele. de ex; la tata in golf 4 miroase difert fata de cum mirosea la fabia mea fololosind in acelasi timp acelasi odorizant. totusi rog sa se inchida topicul
  • sebastian_dorca

  • Mesaje scrise: 155
  • Locatie: Timis
  • Masina: Insignia 2010
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Oct 2010

  • Mesaj Privat
Si eu eram super excitat cand am luat masina,dar n-am deschis topic-uri doar de dragul de a ma afla in treaba.
Inca sunt excitat,mai ales cand fac cate un drum mai lung cu ea,dar incerc sa fiu "rezonabil" cand vreau sa intreb ceva.
@borsy: nu te supara pe mine,du-te fa multe ture cu ea,schimba braduletzii la fiecare ora si intreaba cand ai probleme reale. S-o stapanesti sanatos !
Skip ads

  • borsy

  • Mesaje scrise: 3,025
  • Locatie: Alba
  • Masina: Insignia 2011 A20DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mai 2013

  • Mesaj Privat
ba nu mai aruncati cu pietre, ca nu am dat in cap la nimeni. dupa cum se vede am rugat administratorul sa inchida topicul. scuze daca vi sa parut deplasat topicul Respect!
  • sorindf2000

  • Mesaje scrise: 1,062
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Feb 2011

  • Mesaj Privat
@borsy, nici pe mine sa nu fii suparat...mai si glumim...daca te-am deranjat imi cer scuze....sincer...
  • borsy

  • Mesaje scrise: 3,025
  • Locatie: Alba
  • Masina: Insignia 2011 A20DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mai 2013

  • Mesaj Privat
nu sunt asa suparacios Very Happy . poate nu am deschis eu bine topicu (na, incepator) , ideea e ca ce se folosea acum cativa ani nu mai e valabil si astazi, din cauza ca multe odorizante ce erau inainte fff bune acum sunt praf, si vroiam sa stiu ce merita sa incercam si ce nu. dar nu mai conteaza
  • sorindf2000

  • Mesaje scrise: 1,062
  • Locatie: Brasov
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Feb 2011

  • Mesaj Privat
iti zic eu...nu povesti, am lucrat cu furnizorii de odorizante auto ani de zile, inclusiv cu cei care produc Paloma si cu cei care importa Areon...dar nu numai, din cauza hypermarketurilor care cer preturi din ce in ce mai reduse la achizitie pentru aceste produse+ promotii+gratuitati...odorizantele auto se vand extrem de bine pe raioanele auto ale orcarui hypermarket vrei tu, producatorii au fost nevoiti sa scada calitatea pentru a putea scadea ulterior si pretul...deci...o sa cauti tu mult si bine ceva de calitate...pur si simplu asa ceva nu mai exista...
  • borsy

  • Mesaje scrise: 3,025
  • Locatie: Alba
  • Masina: Insignia 2011 A20DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mai 2013

  • Mesaj Privat
am inteles. asta e, vorba aia; DOAR TRAIM IN ROMANIA. oricum multumesc mult pe pt intelegere
  • DB77AAA

  • Mesaje scrise: 6,715
  • Locatie: Dambovita
  • Masina: Vectra 2005 Z19DTH 200CP
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 19 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Uite si un topic demential cum sa intretii cauciucurile Very Happy
https://www.clubopel.com/viewtopic.php?t=29630
  • borsy

  • Mesaje scrise: 3,025
  • Locatie: Alba
  • Masina: Insignia 2011 A20DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 27 Mai 2013

  • Mesaj Privat
nu cumparati paloma new car. miroase a dero. tre sa incerc alt miros. astept recomandari Idea
  • B295CRS

  • Mesaje scrise: 216
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Insignia 2010 A20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Apr 2013

  • Mesaj Privat
folosesc odorizant cu miros de guma turbo <3 Embarassed
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Insignia
  3. Insignia A

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR