Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • duduletzz

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 2006 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2013

  • Mesaj Privat
Salut!
Am un Vectra C 2006 si ma gandesc foarte tare sa imi pun un Dvd player in locul CD70NAVI...Motivele mele sunt destul de simple: 1-----NU am nevoie de NAVI
2-----AM nevoie de continut MULTIMEDIA

De ceva timp caut playerul perfect...si am ajuns la concluzia ca el inca nu exista(sau cel putin nu exista sub 4000 ron Very Happy )! Am studiat si cele dedicate OEM(mie sincer imi par putin "trecute") si nu m-au incantat!
Am gasit totusi un player care imi place si are cam tot ce imi pot dori. Este vorba despre un Pioneer AVH-X2500BT
Pretul este undeva in jur de 1500 RON.

Mai are cineva asa ceva montat pe masina? Chiar si alte modele...gen...sony, alpine, jvc...etc...


Daca da...BC mai functioneaza? Comenzile de pe volan...etc...?

Va multumesc!
Skip ads

  • duduletzz

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 2006 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2013

  • Mesaj Privat
ALOOOO...Nimeni? Nimic?
  • GianY01

  • Mesaje scrise: 57
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 z19cdti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Sep 2012

  • Mesaj Privat
pt playerul 2 din iti mai trebuie si o sina care costa 200 lei , comenzile pe volan se pot adapta (trebuie sa schimbi o rezistenta) citeste pe forum , BC iti merge decat daca ai MID din cate stiu eu mai asteapta si alte pareri
  • duduletzz

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 2006 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2013

  • Mesaj Privat
Intre timp am pus ochii pe un player dedicat...Eonon...si l-am si comandat! Nu necesita niciun fel de adaptor,e plug&play! E un device misto cu o gramada de functii : bluetooth cu a2dp, Nfc , screen mirroring, card, usb, aux in, dvd, navi! Pretul in schimb este punctul forte: in jur de 350 $! Singura problema ar fi plata vamii, care te aduce la un cost total de vreo 2000 ron! Daca in schimb aveti pe cineva apropiat peste ocean,si vi-l aduce personal...mie mi se pare ca acest device este chiar un chilipir!
Skip ads

  • GianY01

  • Mesaje scrise: 57
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2005 z19cdti
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 13 Sep 2012

  • Mesaj Privat
am vazut si eu vreo 2 playere dedicate dar nu am incredere in calitatea lor si a sunetului pe care il reproduc...
daca tot te-ai uitat nu ai gasit si cel care se comercializeaza in Romania? costa tot in jur de 2000 de lei dar ai garantia la tine in tara si iti dadeau si camera de mansalier
  • duduletzz

  • Mesaje scrise: 14
  • Locatie: Timis
  • Masina: Vectra 2006 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Oct 2013

  • Mesaj Privat
Da...am vazut playere din tara...dar eu platesc doar pretul lui pt. ca mi-l aduce cineva din america, adica 350 $! Oricum sunt convins ca e peste ceea ce avem noi in comert. Si camera de reverse mi-am comandat de pe ebay si e speciala pt Vectra C si costa 25$. O sa revin cu poze si un mic review dupa ce il primesc!
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR