Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Opel Frontera
  • Teo F

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: it
  • Masina: Frontera 2000 Y22DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jan 2007

  • Mesaj Privat
Sunt incantat ca si Frontera este inca bagata in seama,cu toate ca-mi pierdusem sperantele de a gasi persoane interesate de o masina putin "trecuta" si nu foarte "sport".Totusi sunt dezamagit caci nu mai are o "imagine" si de mult e iesita din "vizor".

  • usernome

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie:
  • Masina: Diplomat 1996
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jan 2007

  • Mesaj Privat
eu sunt posesor de frontera.
nu sunt foarte fericit, sunt foarte incantat de masina
masina trebuie intretinuta pentru ca atunci cand nu ai grija de ea incepe sa pice si cand se strang mai multe iti vine sa ii dai foc Smile
a mea are ceva probleme si nu stiu de unde sa incep si unde sa termin.
  • Teo F

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: it
  • Masina: Frontera 2000 Y22DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Jan 2007

  • Mesaj Privat
usernome a scris:eu sunt posesor de frontera.
nu sunt foarte fericit, sunt foarte incantat de masina
masina trebuie intretinuta pentru ca atunci cand nu ai grija de ea incepe sa pice si cand se strang mai multe iti vine sa ii dai foc Smile
a mea are ceva probleme si nu stiu de unde sa incep si unde sa termin.

Mie i-mi spui,aici la Roma ma costa foarte mult piesele de schimb si mecanicul.Noroc ca piesele mai scumpe mi le trimite un prieten din tara caci are magazin de piese auto,si ma costa la un sfert de pretul de aici.Acum am schimbat discurile de frana pe fata ca s-au ovalizat din cauza greutatii mari a masinii (de altfel e un defect din proiectare caci sunt mici pt. asa o masina).
Trebuie sa ai grija de ea si sa-i dai cei trebuie si te duce bine.Am satisfactie cand mergem toata familia(4 pers.)in tara, plina ochi de bagaje,cu box deasupra si pluteste 2000 km. asa frumos, pana acasa tot o placere.Dca mai vrea cineva o parere, sunt aici Rolling Eyes
Skip ads

  1. Home
  2. Opel Frontera

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR