Ai uitat parola?


  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Stiri / Noutati
  • UNHleaSHD

  • Mesaje scrise: 1,356
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2002 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jun 2010

  • Mesaj Privat
Da... Dar daca stiam puteam sa ma duc la una mai aproape.
Skip ads

  • pustiu_pst

  • Mesaje scrise: 2,954
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 z18xe/x16xelT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2010

  • Mesaj Privat
Era buna tipa macar?Smile) Sa nu vina claudiu degeaba:))
  • UNHleaSHD

  • Mesaje scrise: 1,356
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2002 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jun 2010

  • Mesaj Privat
iera bune pustoaicilii.
  • pustiu_pst

  • Mesaje scrise: 2,954
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 z18xe/x16xelT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2010

  • Mesaj Privat
Claudiuuuuuu, Cangriiiiiiiii haidaaa:))
Skip ads

  • cangri

  • Mesaje scrise: 5,414
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2010

  • Mesaj Privat
eu sunt deja aici la servici Smile
  • UNHleaSHD

  • Mesaje scrise: 1,356
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2002 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jun 2010

  • Mesaj Privat
La mall sau la reprezentanta?
  • cangri

  • Mesaje scrise: 5,414
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 24 Sep 2010

  • Mesaj Privat
nici la una nici la alta
sunt langa in cladirea de birouri proaspat construita
  • nanutza

  • Mesaje scrise: 341
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2005 z17dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jul 2012

  • Mesaj Privat
BAI baieti hai ca ati dat-o in chat aici . Sa stearga un moderator offtopicul si sa fie facut sticky .

Se pare ca tichetele au zburat in primele zile .La ploiesti cand te duci zici ca esti la interogatoriu ,pun aia 100 de intrebari .
Mie nu au vrut sa imi dea initial tichetul ca au inteles ca nu am descarcat voucherul ci l-am luat de la altcineva Smile)
Skip ads

  • pustiu_pst

  • Mesaje scrise: 2,954
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 z18xe/x16xelT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2010

  • Mesaj Privat
Stiky:)))
  • clau.dette

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: GT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Feb 2014

  • Mesaj Privat
nanutza a scris:BAI baieti hai ca ati dat-o in chat aici . Sa stearga un moderator offtopicul si sa fie facut sticky .

Se pare ca tichetele au zburat in primele zile .La ploiesti cand te duci zici ca esti la interogatoriu ,pun aia 100 de intrebari .
Mie nu au vrut sa imi dea initial tichetul ca au inteles ca nu am descarcat voucherul ci l-am luat de la altcineva Smile)


Asta pentru ca s-a raspandit o veste intr-un mod in care nu ar fi trebuit sa se faca,
D-aia se numeste campanie si de aia suntem unii din noi platiti sa colaboram cu ei.


Pustiu_pst. de ce nu vii sa vezi cu ochii tai? Very Happy
Si gusturile nu se discuta, Nu tuturor baietilor le plac aceleasi fete (si invers), d-aia suntem diferiti, nu? Very Happy
  • clau.dette

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: GT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Feb 2014

  • Mesaj Privat
UNHleaSHD a scris:Mda... Eu am fost in mall si de acolo m-au trimis la reprezentanta sa iau cuponul.. In mall doar am stat sa-mi faca un cont. Lucru pe care puteau sa-l mentioneze...


Am mentinonat: "si acolo (in Afi) va facem noi un cont de pe urma caruia puteti beneficia de voucher "
cred ca se subintelege din asta. Very Happy Cum s`ar spune suntem platite sa ajutam clientii cu informatiile de care au nevoie si sa facem astfel incat sa fie mai "comod" pentru ei... noi stiam deja despre ce e vorba si cum trebuie facut contul si ce pasi trebuie urmati, Cred ca ai fi fost dezamagit daca ai fi incercat sa iti faci un cont acasa si sa observi ca defapt nu exista nici un voucher (cum ni s`a intamplat chiar si noua...) si sa nu ai nici un raspuns. Iar cei de la reprezentanta, mai fac si cateva verificari Smile
  • nanutza

  • Mesaje scrise: 341
  • Locatie: Prahova
  • Masina: Astra 2005 z17dth
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 01 Jul 2012

  • Mesaj Privat
Clau.dette- aici pe forum noi (a se intelege cei ce intram pt a incerca sa ajutam ,invatam ,si pt a rezolva unele lucruri) suntem solidari .
Inteleg ca exista o colaborare facuta printr-un contract pentru a promova myopelservice.

Am si eu o intrebare pt tine. Ce ai facut cand unui client gasit in mall dupa crearea contului nu ti-a aparut fereastra cu "felicitari ,ai castigat un voucher ....etc " ?
Sa nu imi spui ca ai anulat contul si ai creat altul caci nu cred.

Sa iti spun eu ce ai facut : ai printat acelasi voucher si i l-ai inmanat clientului .

PS: are rost sa mai spun ca la 2 din 5 prieteni care au opel si au facut cont nu le-a aparut fereastra sus mentionata si au printat voucherul meu , au mers la reprezentanta si au luat voucher -ul.

O seara buna.
ps 2: daca ai un opel nu fi intimidata de multimea de barbati de aici si fai o prezentare.
Skip ads

  • pustiu_pst

  • Mesaje scrise: 2,954
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Vectra 2001 z18xe/x16xelT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Dec 2010

  • Mesaj Privat
Nu va luati de clau.dette va rog!
Spune-mi te rog:) azi va gasesc? Imi fac timp fug de la munca vad eu:)
Sa vad eu gusturile:)
  • UNHleaSHD

  • Mesaje scrise: 1,356
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Astra 2002 Y20DTH
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 05 Jun 2010

  • Mesaj Privat
Sunt gusturi bune, crede-ma.
  • clau.dette

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: GT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Feb 2014

  • Mesaj Privat
nanutza a scris:Clau.dette- aici pe forum noi (a se intelege cei ce intram pt a incerca sa ajutam ,invatam ,si pt a rezolva unele lucruri) suntem solidari .
Inteleg ca exista o colaborare facuta printr-un contract pentru a promova myopelservice.

Am si eu o intrebare pt tine. Ce ai facut cand unui client gasit in mall dupa crearea contului nu ti-a aparut fereastra cu "felicitari ,ai castigat un voucher ....etc " ?
Sa nu imi spui ca ai anulat contul si ai creat altul caci nu cred.

Sa iti spun eu ce ai facut : ai printat acelasi voucher si i l-ai inmanat clientului .

PS: are rost sa mai spun ca la 2 din 5 prieteni care au opel si au facut cont nu le-a aparut fereastra sus mentionata si au printat voucherul meu , au mers la reprezentanta si au luat voucher -ul.

O seara buna.
ps 2: daca ai un opel nu fi intimidata de multimea de barbati de aici si fai o prezentare.



Pentru fiecare client in parte se face cate un cont, mie personal mi s`a intamplat de 2 ori sa nu gasesc voucherul si automat am sunat persoanele cu care colaborez, pana ieri.. cand am vazut aici pe site voucherul, nu am stiut ca este la fel pentru toata lumea ci am crezut ca fiecare are un cod, deci am trimis si eu 2 vouchere din mail`ul meu in mail`ul clientilor pentru ca pe site nu aparea, dar cel putin clientii si`au facut cont si asta ma interesa pe mine, daca voiam sa ii ajut o faceam, daca nu, nu. Doar pentru ca firma cu care colaborez promite ceva, iar cand ajungem la capatul "tunelului" defapt suntem dezamagiti (nu gasim voucherul), nu este vina noastra, deci nu suntem obligate sa dam voucher-ul "mai departe"... mai ales de pe mail`ul personal. Si nu mai zic ca suntem platite cat altii in 3/4 din luna...si lucram 45zile fara libere. de la 12 la 20. Smile cred ca macar putin respect meritam, nu? Smile


Ultima modificare facuta de clau.dette la Mie 26 Feb, 2014 10:41 am
  • clau.dette

  • Mesaje scrise: 10
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: GT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Feb 2014

  • Mesaj Privat
pustiu_pst: ne gasesti pana pe 6 aprilie in acelasi loc de la 12:#0- 20:30, te astept si poate te si prezinti Smile
UNHlea: multumim pentru compliment.
  • cipy_roscovanu2000

  • Mesaje scrise: 596
  • Locatie: Ilfov
  • Masina: Vectra 1998 x20dtl
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Sep 2008

  • Mesaj Privat
Pustiu fratele nu te lasa la greu cu domnisoara. Ma bag si eu la un mall
  • cudalbgeo

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie: Galati
  • Masina: Corsa 2008
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 25 Jan 2010

  • Mesaj Privat
Si eu am fost in Galati si au zis ca s-au epuizat. Cica la Braila inca mai au. Am sa schimb si eu Dealer-ul favorit.
Sunt convins ca s-au pastrat cupoanele pentru rudele apropiate, asa ca la romani.
  • tikyboy_23

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Arad
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Mar 2014

  • Mesaj Privat
daca masina este pe numele matusii mele si ea este plecata din tara, pot sa ma duc doar cu voucherul si talonul masinii?
  • 34KLA

  • Mesaje scrise: 4,398
  • Locatie: Dolj
  • Masina: Corsa 2008 Z13DTJ
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 08 Sep 2004

  • Mesaj Privat
Copie dupa buletinul posesorului.
Skip ads

  1. Home
  2. Discutii Generale
  3. Stiri / Noutati

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR