Ai uitat parola?


  1. Home
  2. In-Car Entertainment
  • ionelplacinta

  • Mesaje scrise: 2
  • Locatie: Buzau
  • Masina: Astra 2006 Z19DT
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 21 Dec 2010

  • Mesaj Privat
GTudor122 a scris:buna ziua
am navi 650 ,opel astra j 2014 cu port usb si hartile europa vest . am inteles ca trebuie sters tot si reinstalat pachetul de harti pentru europa de est ca sa poti vedea harta .Romania. daca a mai facut cineva si ma poate ajuta. din ce am citit pe clubopel
majoritatea fac update la navi 600.
multumesc



Salut ,
Ai reusit sa instalezi hartile pe Romania ? Si eu am cumparat de curand un astra j, din 2015,tot cu navi 650 si sunt interesat in actualizarea hartilor.Daca ma poti ajuta cu informatii iti multumesc anticipat !
  • cotadragos

  • Mesaje scrise: 3
  • Locatie: Bacau
  • Masina: Astra 2013
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 03 Nov 2019

  • Mesaj Privat
Salut.
Am incercat upgrade-ul descris aici, a mers de pe usb pana pe la 82% dupa care a dat eroare. Acum sunt blocat in meniul de boot fara solutie. Am facut aproximativ 10 cd-uri cu diverse programe la viteza mica si nu-mi merge niciunul. S-a lovit cineva de problema asta, are cineva o idee? Multumesc
  • BDragosMihai

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 02 Feb 2020

  • Mesaj Privat
Salut.Fix problema asta o am si eu ..am navi 650 si harta ro nu are toate orasele si nici adresele.cum pot face un upgrade.daca ma poate ajuta cineva cu o informatie! Multumesc!
  • DGruian

  • Mesaje scrise: 1
  • Locatie:
  • Masina:
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 17 Aug 2020

  • Mesaj Privat
Salutare Dorin,
Mai este valabil gindul de mai jos?
Am un Chevy Orlando si sunt interesat de un update sau upgrade pt sd-ul de la masina cu navigation System 600. Hartie sunt sin 2011/2012 Sad

daniG

dorax5 a scris:Buna,

astazi am reusit sa fac un upgrade la navi 600 pana la versiunea de navi 900 - compliments la colegii de la Opel Rusia. Upgrade-ul e in special pentru navigatie, unde apare navigatia 3d, POIs, routes etc. adica tot ce este pe navi 900 Smile

In caz ca exista interes, voi pregati un mic tutorial cu tot ce trebuie pentru un astfel de upgrade.

Mi-ar face o deosebita placere sa impartasesc aceste cunostinte cu cei interesati Smile

cu sinceritate,

Dorin

  • baard

  • Mesaje scrise: 45
  • Locatie: Bucuresti
  • Masina: Astra 2012 A14NET
  • Status: Offline
  • Cont inregistrat: 23 Feb 2016

  • Mesaj Privat
Salut, vreau sa fac si eu update-ul dar din pacate reusesc sa scriu softul pe cd la viteza de minim 8.7x. Voi cum ati procedat? Reuseste sa citeasca masina softul la viteza asta? nu m-as risca sa incep update-ul sa nu raman blocat in bootloader.
Skip ads

  1. Home
  2. In-Car Entertainment

Discutii similare

Intra in ClubOpel!

check Cea mai mare comunitate Opel
check Intalniri locale
check Skip Ads
check Vinzi/Cumperi
check Gratuit pe viata




CO+FB CO+FB CO+YT CO+IG CO+TWTR